русукр

«Учитель года – 2015» ІІІ этап конкурса в номинации «Информационные технологии»

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

16 квітня 2015 року на базі училища було проведено ІІІ етап конкурсу «Учитель року – 2015» у номінації «Інформаційні технології».

Урок за темою: «Глобальні мережі Інтернет» проводила викладач інформатики та інформаційних технологій  Шпак О. О. у групі № 18, учні якої здобувають професію «Кухар. Кондитер».

На уроці були присутні методист НМЦ ПТО Кір’язова В. Л., заступник директора НВР Анікєєва О. М., методист училища Тернавська Г. О., викладачі інформатики та інформаційних технологій Генічеської ЗОШ № 3 та Генічеської санаторної школи-інтернат.

На початку уроку викладач створила позитивний настрій, запропонувала учням дати відповіді на питання, щоб виявити «залежних» від Інтернету. Демонструвалися відеоролики «Як працює Інтернет у всьому світі» та «Пакетна технологія передачі інформації в Інтернеті». Проводилася робота в групах на визначення позитивних і негативних сторін Інтернету, розв’язувалися задачі «Закодовані фрагменти адрес файлів».

Практична робота «Наввипередки у всесвітній павутині» сподобалася учням та членам комісії.

Методист НМЦ ПТО Кір’язова В. Л., відзначила різнорівневість завдань: «Пішки», «На велосипеді», «На автомобілі», «Літаком» та на «Ракеті».

Відкритий урок отримав схвальний відгук від колег та методиста НМЦ ПТО у Херсонській області.

Бажаємо Ользі Олександрівні подальших творчих успіхів!

 

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены