русукр

Декада «Молодь за здоровий спосіб життя» 2015 апрель

Рейтинг пользователей: / 8
ХудшийЛучший 

У квітня 2015 року в ПТУ № 27 м. Генічеська пройшла декада проти куріння «Молодь за здоровий спосіб життя». Метою проведеної роботи було виховання відповідального  ставлення до свого здоров’я, інформування молоді про негативний вплив шкідливих звичок, формування у підлітків якостей сильної особистості.

У рамках першого тижня декади юнаки та дівчата у приміщенні бібліотеки  виготовляли інформаційні стіннівки та колажі «Молодість та здоров’я». У яких за допомогою яскравих картинок, ілюстрацій , цитат учні передали красу нашого життя, її різноманітність та здатність  кожної людини бути щасливою. Психологічною службою училища, з учнями, які проживають у гуртожитку , були проведені виховні  профілактичні  заходи щодо попередження куріння серед юнаків та дівчат. Проведена бесіда «Курити – здоров’ю шкодити», учні переглянули відеофільм «Вплив куріння на організм людини» та взяли участь у інтелектуальній грі «Слабка ланка» з профілактики шкідливих звичок.

З метою визначення рівня усвідомлення учнями відповідальності за власне здоров’я психологічною службою було проведено анкетування молоді «Молодь і суспільно-небезпечні узалежнення» та проведене тренінгові заняття «Здоров’я - цінність нашого життя.

Вести здоровий спосіб життя – це не просто, тим паче коли ти молодий, а навколо стільки всього цікавого, але треба вчитись цінувати своє здоров"я, займатися спортом та робити своє життя насиченим та цікавим. А головне:  пам’ятати, що здоров’я – найцінніший скарб, без нього немає майбутнього, немає сьогодення.

 

 


г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены