русукр

Декада фізичної культури

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Досягнення наших учнів в

змаганнях з легкої атлетики

23.09.15 року на міському стадіоні “ Будівельник “ пройшла святкова лінійка,

присвячена Дню фізичної культури та спорту та Олімпійському руху.

Після відбулись: розминка " Зарядка для всіх", а потім  змагання

з легкої атлетики між групами училища. В змаганнях приймали участь

усі учні навчальних груп училища, а саме: 10, 11, 15, 18, 20, 21, 24, 26,

28, 30, 31, 34, 40, 41, 44, 45.  В програму змагань з легкої атлетики

входили наступні види спорту: повільний забіг (100 м, 1000 м – юнаки,

60 м, 500 м - дівчата), стрибки у довжину з розбігу (юнаки та дівчата),

штовхання ядра (юнаки).

I місце серед юнаків з бігу на 100 м - Мацелюк Михайло гр.34 (12.3)

II місце   -                                            Прищепа Володимир гр.15 (12.6)

III місце  -                                           Алексєєнко Максим гр.44 (12.8)

Сироватка Олександр гр.45 (12.8)

I місце серед юнаків з бігу на 1000 м - Фіщенко Павло гр.15 (3.13)

II місце   -                                                Алексєєнко Максим гр.44 (3.15)

III місце -                                               Сінатус Віктор гр.21 (3.16)

I місце серед дівчат з бігу на 60 м - Іщенко Крістіна гр.30 (9.5)

I місце -                                               Прокопець Діана гр.10 (9.5)

II місце  -                                             Куліш Вікторія гр.10 (9.6)

III місце -                                             Калініна Ольга  гр.21 (9.7)

I місце серед дівчат з бігу на 500 м - Селюк Ельвіра гр.28 (1.51)

II місце -                                                Красуля Юлія гр.11 (1.54)

III місце -                                               Гвоздьова Аліна  гр.20 (1.57)

Стрибки у довжину з розбігу:

I місце серед юнаків -          Загоренко Олексій гр.45 (5.10)

II місце -                                Алексєєнко Максим гр.44 (4.65)

III місце -                               Ковалевич Кирило гр.24 (4.35)


Стрибки у довжину з розбігу:

I місце серед дівчат -            Прокопець Діана гр.10 (3.23)

II місце -                                 Прокопенко Діана гр.10 (3.12)

III місце -                                Мухтеремова Ельмаз гр.10 (2.70)

Штовхання ядра:

I місце серед юнаків -             Камнєв Роман гр.40 (10.50)

II місце -                                   Загоренко Олексій гр.45 (10.30)

III місце -                                 Алексєєнко Максим гр.44 (10.15)


Після змагань відбулось нагородження переможців почесними грамотами

та урочисте закриття декади фізичної культури та Олімпійського руху.

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены