русукр

Тиждень соціальної підтримки у ПТУ-27 м.Генічеська

Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 

Згідно з річним планом роботи,  для стимулювання творчої активності

учнів та педагогів ПТУ №27, в училищі проходив

Тиждень соціальної підтримки.


Мета тижня:  активізація пізнавальної активності учнів, пропаганда здорового способу життя та розвитку життєвої компетентності;

-        спонукання учнів до самопізнання через нетрадиційні форми роботи, розвиток мислення, уваги, уяви, комунікативних навичок;

-        виховання доброзичливого ставлення до людей, проявів толерантності.


Під час тижня проводилися заходи, що охоплюють різні види діяльності: із захопленням учні приймали участь у проведенні різноманітних акцій («Настрій починається  зранку», «Афоризм мого життя», «Цікаве тестування», «Лист соціальному педагогу»).  Юнаки та дівчата, які проживають у гуртожитку змогли позмагатися у розважально - пізнавальній програмі «Хитра вікторина». Пройшли змагання між першокурсниками, вони стали учасниками пошукових груп «Дослідники», «Художники», «Пошуковці», «Журналісти», де проявили активність, творчість, уяву, ініціативність. Підсумком їх роботи стала виставка яскравих стіннівок та колажів.


Учні другого курсу навчання змагалися за перемогу у грі «Слідопит» та розширили свої знання про навчальний заклад, в якому вони навчаються та людей, які тут працюють. У кінці тижня учні та педагоги ознайомилися з цікавою інформацією, яку зібрали слідопити та узагальнили її  на плакаті «Тепер ми знаємо, що…».


У проведенні тижня активну участь приймали  учні, педагоги та майстри в/н. Всі ці заходи сприяли покращенню психологічного клімату в учнівському колективі, взаєморозумінню між всіма учасниками навчально-виховного процесу. Тиждень пройшов цікаво і невимушено. Неодмінними супутниками творчого процесу під час проведення тижня соціальної підтримки були гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки.

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены