русукр

У нас...

У нас в училищі є все, щоб не тільки вчитись, але й весело відпочивати.

Для навчання електриків є дві електромонтажні, а для зварників - електрозварювальна та слюсарна майстерні. Обладнано електромонтажний полігон.

Для тих, хто додатково освоює професію водія, створено комплекс класів лабораторій та майстерень по ПДР, устрою та ремонту автомобіля.

Для поварів - обладнанні всім необхідним три майстерні та одна лабораторія, для барменів- клас-бар.

Крім того є багато спеціалізованих на ту чи іншу професію класів, діє бібліотека з читальним залом, комп'ютерний клас, є музейна кімната. Для навчання і відпочинку є спортивний зал. для проведення різноманітних заходів та урочистостей діє великий та естетично обладнаний актовий зал, який водночас може діяти, як справжній кінотеатр з сучасною кінопроектною апаратурою. В училищі діє п'ятиповерховий гуртожиток з світлими та просторими кімнатами на 2-4 місця. В ньому є все необхідне для організації нормального побуту. В часи дозвілля в училищі учні можуть займатися у різноманітних гуртках за професією чи інтересами, спортивних секціях, творчих об'єднаннях тощо. Тут часто організуються різноманітні виставки, конкурси, спортивні змагання чи естафети, тематичні вечори та просто вечори відпочинку з розважальною, концертною або пізнавальною програмою та дискотекою. Для учнів організуються різноманітні екскурсії, турпоходи, цікаві зустрічі.

За підсумками року краща група щорічно нагороджується цікавою туристичною поїздкою у Крим чи інший цікавий куточок нашої Батьківщини.

м. Генічеськ, вул.Ковпака, 36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

ПТУ № 27 м. Генічеськ © 2012-2013
Всі права захищені