русукр

Декада правознавства

Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

 

З 7 грудня по 11 грудня 2015 року в нашому училищі проходив тиждень правових знань.

Він розпочався з випуску інформаційного бюлетеня «Права людини», де було представлено

різноманітні цікаві факти.

Протягом тижня правознавства учням училища було надано можливість прийняти участь у різних змаганнях та конкурсах на правову тематику. Так, на початку тижня в кабінеті правознавства було виставлено правові кросворди, і всі бажаючі могли проявити свої знання.

Протягом цілого тижня учні обмірковували питання кросвордів, щоб потім надати свої варіанти відповідей організаторам декади – викладачам правознавства Нусс Т.О. та Кирилову О. Ю.

Не менш цікавим виявилося розв’язання ребусів. Тут важливою була не тільки ерудованість учнів, а в більшій мірі їх спостережливість та кмітливість. Це дало змогу взяти участь у цьому конкурсі навіть тим учням, які раніше не виявляли цікавості до правознавства. Всі були у захопленні від такого завдання і навіть запропонували виготовити власні ребуси до наступного навчального року.

Протягом декади було проведено конкурс «Кращий правознавець», де взяли учні різних груп. Після підведення підсумків кращими виявилися учень гр. 15 Погребний Олександр та учениця гр. 11 Чеботарьова Яна.

В рамках Всеукраїнського тижня права проводився загально училищний урок з прав людини, присвячений Всесвітньому Дню прав людини, який святкується  10 грудня. Учні познайомилися з історією виникнення прав людини, а також переглянули відеоролик про те, які найпоширеніші права мають люди. Гостями цього заходу стали спеціаліст МЦСССД Крупа Олександр Сергійович та старший лейтенант поліції Хозинський Володимир Олексійович.


В рамках тижня правознавства, а також з метою запобігання жорстокості та насильства в суспільстві, а також підліткової злочинності, було проведено демонстрацію документального фільму «Діти за гратами», пізніше відбулося обговорення цього питання у навчальних групах. Це викликало чималий інтерес учнів та дало змогу їм отримати відповіді на багато питань.

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены