русукр

День відкритих дверей в училищі

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу день відкритих дверейПройде зовсім небагато часу і учням 9, 11 класів доведеться вибирати свій шлях у житті.

Цей шлях починається з перехрестя, від якого розходяться не 3, як в казці, а 50 тис. доріг – саме стільки зараз існує професій. І дуже важливо не помилитися у виборі шляху. Адже від цього вибору залежить дуже багато: і матеріальний достаток, і коло спілкування, і інтереси, і щастя в житті. Недарма кажуть, що обираючи професію, людина вибирає свою долю.

Профорієнтація - це не робота одного дня. З початку року до середини квітня майстри в/н та викладачі училища відвідали школи міста, Генічеського, Новотроїцького та Іванівського районів, за якими вони були закріплені, з метою реклами нашого навчального закладу та запрошення учнів на навчання.

12 травня 2017 року в училищі пройшов  День відкритих дверей, під час якого учні - випускники 9, 11 класів шкіл  міста та району мали можливість побувати у  нашому навчальному закладі, ознайомитись із матеріально - технічною базою.

В актовій залі учні училища, під керівництвом Гаркуши В. І., презентували  професії, за якими буде здійснюватися  набір на 2017 – 2018 навчальний рік та щиро запросили випускників на навчання. Був  показаний відеоролик про історію та сучасне існування нашого навчального закладу.

Перед присутніми виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва О. М., яка розповіла про життя училища, участь у районних та обласних конкурсах, про перевагу наших професій, які  є конкурентоспроможні на ринку праці.

Майстри  виробничого навчання Семенова Т. Г., Соловйова О. В., Шаповалова О. П., Бровун Н. О. провели екскурсію  навчальним закладом.  Учні   відвідали  кабінети, лабораторії та майстерні в  яких вони познайомилися з навчальною базою. Після екскурсії,  учнів пригостили чаєм та випічкою.

День відкритих дверей дає можливість краще зрозуміти, яким буде навчання в училищі та зробити правильний вибір. Багато учнів, які відвідали училище, були зацікавлені професіями та виявили бажання прийти вчитися в наше училище.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены