русукр

Семінар-практикум

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу семінар-практикум12.06.17  в методичному кабінеті для педагогічних працівників училища відбувся семінар-практикум   на тему: «Профілактика та подолання насильства серед дітей, конфлікти в педагогічній практиці та запобігання жорстокого поводження з дітьми».

З вступним словом виступила методист, наголосивши на важливості даної теми в навчальному закладі. Притча «Скільки важить сніжинка» спонукала присутніх ще раз задуматися над тим, скільки важать наші слова. А важать вони дуже багато:

добрими, лагідними можна підняти людині настрій, зробити її щасливою, а злими і жорстокими – засмутити, образити, принизити і навіть убити. Про це потрібно пам’ятати під час спілкування та конфліктів.

Учасники семінару активно виконали вправу «Мозковий штурм», переглянули відео, обговорили його, розглянули конфліктні ситуації. Голова МК Саган Л.А. та класні керівники ділились досвідом роботи в групах.

Практичний психолог Усенко А.І. та соціальний педагог Ігнатюк Л.М. надали рекомендації щодо правової бази з даного питання, надали матеріали для роботи з агресивними підлітками, звернули увагу на ігрові моменти під час годин спілкування.

Директор А.І.Шведов висловив слушну думку: особливу увагу звертати на учнів з сімей, у яких батьки побували в зоні АТО

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены