русукр

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар. Кондитер»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеСвідоме та діяльнісне життя кожного з нас починається з основного моменту відліку – це вибір професії. Кожен юнак та дівчина, прямуючи в доросле життя, обирає собі професію за покликанням. Запорукою того, що “вік не марно проживеш”, отримуватимеш задоволення від своєї роботи та працюватимеш з натхненням є саме вдалий вибір професії.

Державна кваліфікаційна атестація – завершальний етап навчального процесу, що проводиться з метою визначення рівня кваліфікації та підготовки випускників до самостійної роботи з обраної професії, вміння орієнтуватися в різних виробничих ситуаціях.

26 - 27 червня 2017 року в училищі  пройшла державна кваліфікаційна атестація з робітничої професії  « Кухар. Кондитер» у групах № 40 та № 41.

Державна кваліфікаційна комісія розглянула підсумки навчальних досягнень учнів, результати виконання пробних кваліфікаційних робіт, щоденники обліку виконання програми виробничої практики, відгуки роботодавців про рівень підготовки випускників і виробничі характеристики, наряди на пробні кваліфікаційні роботи.

Якість приготування страв залежить і від рівня кваліфікації, професійних знань та навиків робітника, і від його особистих якостей. Ґрунтовні знання, практичні вміння, особисті якості показали на захисті дипломних робіт випускники.

Ми раді за своїх випускників, які отримали роботу, вони показали свій професіоналізм на переддипломній практиці. Так тримати!

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены