русукр

День знань

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу перше вересня

1 вересня в Україні з давніх-давен не просто початок осені. Для мільйонів учнів, студентів, їхніх батьків, а також педагогів – це справжнє свято – День знань, з якого починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

Святкова лінійка з нагоди першого дзвоника урочисто відбулася і в нашому навчальному закладі. Учнів, педагогів та всіх педагогічних працівників привітав директор училища Шведов Анатолій Іванович, якій побажав, щоб 2017 - 2018 навчальний рік був мирним і щасливим, багатим на нові ідеї та звершення.  Він нагородив грамотами відмінників навчання, учнів, що досягли певних результатів у обласних конкурсах, спортивних змаганнях та художній самодіяльності.

На нашому святі були присутні: випускник училища, а нині мер міста, Тулупов О. В. та редактор районної газети «Приазовська правда»     Руднікова С. В. вони побажали першокурсникам та всім учням наполегливо йти до своєї мети, оволодіти омріяною професією в одному з найкращих училищ, зустріти добрих і надійних друзів та наставників.

Свято підготувала керівник гуртка художньої самодіяльності      Гаркуша В. І. а провели учениці групи № 20 Корсак Наталія та групи № 31 Семілєтова Карина.

Традиційно новий навчальний рік розпочався з Першого уроку «Моя країна у співдружності європейських народів»

Нехай новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів. Навчайтесь та працюйте із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення вершин освіти, культури, спорту.

Гарного старту тобі, 2017-2018 навчальний рік!

фото - перегляд

Картинки по запросу перше вересня

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены