русукр

Голова Сейму Литви відвідав Генічеський район

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу литва и украина1 вересня 2017 року, в рамках офіційного візиту в Україну вперше Генічеський район відвідала делегація країни Євросоюзу — Литви.

Їх приїзд у наш район пов'язаний з давніми дружніми, культурними та історичними зв'язками з кримськими татарами. У Литві проживає велика діаспора цього багатостраждального народу.

На двох вертольотах в Генічеськ прилетіли голова Сейму Литовської Республіки Вікторас Пранцкетис, депутати парламенту і Міністр Оборони Литви, посол Литви в Україні та інші офіційні особи. Їх супроводжували губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв і голова облради Владислав Менгера.

Високих гостей зустрічали голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, голова райради Андрій Євстратов, представники Меджлісу на чолі з народним депутатом Рефатом Чубаровим.

За українською традицією делегації Литви вручили хліб-сіль представниці нашого училища: керівник гуртка художньої самодіяльності Гаркуша Вікторія Іванівна, учениці групи № 31 Ванзенко Наталія та Семілєтова Карина.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены