русукр

Свято «Пишаюсь своїм татом!»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу день батька15 вересня, в Генічеській школі естетичного виховання відбувся районний захід до Дня батька «Я пишаюсь своїм татом». Захід був присвячений військовослужбовцям і учасникам АТО та їх родинам.

Зі сцени пролунали проникливі розповіді про батьків та дітей, про тих, хто захищав та захищає країну, та тих, хто чекає на повернення своїх рідних та коханих.

Сучасних героїв поздоровляли та вручали пам`ятні подарунки керівники району та міста, місцеві активісти. Майстер виробничого навчання Золотарьов Сергій Миколайович, який пройшов АТО, привітав своїх побратимів та побажав всій Україні миру. Учні нашого училищ передали українським бійцям до зони АТО розписаний молоддю прапор нашої держави з побажаннями скоріш повернутися додому з перемогою.

Для бібліотеки організатори заходу подарували альбом  «Герої третього тисячоліття», в якому  шість невеликих розповідей про наших героїв-земляків, котрі  у період найскладніших випробувань, зробили найсвятіший для себе вибір – віддали життя за незалежність і цілісність України.

Захід пройшов настільки чутливо, що багато хто з глядачів, не міг стримувати сліз. Його організаторами виступили відділ культури Генічеської РДА, Генічеська ШЕВ.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены