русукр

Зустріч із лікарем акушер – гінекологом

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Зустріч із лікарем21 вересня 2017 року у професійно – технічному училищі № 27 м. Генічеська пройшла зустріч дівчат з лікарем акушер – гінекологом Кохановським Миколою Олексійовичем.

З дівчатами була проведена бесіда «Значення гігієни для збереження репродуктивного здоров’я жінки». Цей захід допоміг зрозуміти, що їхнє здоров’я та майбутнє залежить виключно від них самих та від способу їхнього життя. Лікар закликав учнів стримуватися від ранніх статевих відносин, які призводять до ранньої вагітності, дотримуватися інтимної гігієни, а у разі необхідності звертатися про допомогу до лікарів та дорослих.

Друга частина зустрічі проходила у форматі запитання – відповідь. Дівчата не соромились задавати лікарю питання, які їх хвилюють. Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері. Сподіваємось, що отримана інформація буде допомагати дівчатам приймати життєво важливі рішення.

На заході розповсюдили ряд поліграфічних матеріалів про здоровий спосіб життя, профілактику ВІЛ/СНІДу, інфекцій, що передаються статевим шляхом та способи контрацепції.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены