русукр

День Захисника Вітчихни

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День Захисника Вітчизни14 жовтня наша країні відзначила День Захисника Вітчизни. З цієї нагоди, протягом тижня, в училищі відбулися заходи, присвячені вшануванню наших захисників. Зокрема, у навчальних групах  пройшли години спілкування, у ході яких було відтворено основні моменти з історії становлення української державності. Протягом багатьох століть свято Покрова Пресвятої Богородиці було головним для українських воїнів - від запорізьких козаків до сучасних захисників, а сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем козацтва, саме тому ми прагнемо зберегти тисячолітні християнські традиції. Учні  вшанувати пам`ять усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання, віддали  належне героїзму і мужності сильній половині населення України.

12 жовтня  в училищі відбулися спортивні змагання «Козацька наснага - 2017». 4 куреня взяли участь у змаганнях.

Метою змагань є створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання в учнів поваги до народних звичаїв, традицій,  національних цінностей Українського народу, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Програма змагань передбачала такі види спорту як: естафета, підтягування, армреслінг, штовхання довбні, «перетягни козака», перетягування канату.

Учасники показали наполегливість, прагнення до перемоги та гідну конкуренцію.

Переможцем став курінь «Козацька сила» (гр. № 44), друге місце посів курінь «Варта» (гр. № 35), третє місце поділили курені «Запорозькі козаки» (гр. № 14) та «Козацька шабля» (р. № 24). Всі курені були нагороджені дипломами та солодкими призами, які підготували майстри виробничого навчання та майбутні кухарі-кондитери.

Ми  приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров'я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены