русукр

Міжнародний день кухаря і кулінара

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу З днем кухаря20 Жовтня весь світ святкує Міжнародний день кухаря і кулінара. До цього свята в училищі був проведений позакласний захід «Всесвітній день кухаря», який організували та провели класний керівник групи № 31 Хапокниш О.М. та майстер виробничого навчання Баштирєва Л.П.

Ведучі розповіли про професію кухаря, адже перші кухарі з’явилися на землі  з появою першої людини. Учні переглянули фільм «Коротка історія кулінарного мистецтва». Україна здавна славилася своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Учні – Камнєв Андрій та Франчук Микола зіграли сценку  «Гарбузова каша».

В цьому заході ми особливу увагу приділили нашим першокурсникам,  які були прийняті в почесні ряди кухарів та дали клятву кулінара. Для учнів був  проведений  конкурс на спритність та вправність у вдяганні спецодягу та вікторина – «Кращий кулінарний ерудит». Учень гр. №31 Єремко Сергій разом з танцювальним колективом виконав пісню  «Варенички мої».

Важка, але одночасно і захоплююча професія кулінара приносить людині велике задоволення: вона дає їй можливість щодня переконуватися в необхідності і важливості своєї праці.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены