русукр

Конкурс краси "Міс Осінь - 2017"

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 


Похожее изображениеОсінь… Чарівна, неповторна, прекрасна пора.

16 листопада 2017 року в училищі проводився конкурс осінніх букетів та експозицій "Барви осені".  При підготовці учні проявили неабияку творчість  і фантазію.

Саме у день, коли ще сміється осіннє сонечко, а душа насолоджується неповторною красою золотої осені, в училищі пройшов  конкурс краси «Міс Осінь - 2017».

У конкурсі взяли участь шість незрівняних і чарівних дівчат:

Кудрик Богдана гр. № 10

Вороневська Катеина гр. № 11

Рябенко Олена гр. № 20

Новицька Світлана гр. № 21

Мухтеремова Ельмаз гр. № 30

Калініна Ольга гр. № 41

Спочатку наші красуні – конкурсантки розповіли про себе у конкурсі «Ось яка я». У другому конкурсі журі оцінювало танцювальну майстерність дівчат. У «Театральному» конкурсі дівчата показували свої інтелектуальні та акторські вміння. А далі кожна конкурсантка продемонструвала на суд журі та глядачів «Домашнє завдання», тобто номер у власному виконанні. Дівчата співали, танцювали, читали вірші, грали на піаніно. І останньому конкурсі «Вбрання осені»  було  представлено моделі суконь з елементами осіннього декору.

Групи підтримки гучними оплесками та гаслами дружньо піднімали настрій своїм фавориткам.

А от журі після таких вражаючих виступів можна було лише поспівчувати: вибрати кращу із кращих було, ой, як непросто!

Після підрахунку було оголошено, що звання «Міс Осінь - 2017» та корону переможниці виборола учениця І курсу Кудрик Богдана.

Програвших у конкурсі не було, усі дівчата були відзначені номінаціями. Вони отримали солодкі подарунки та шалені оплески вдячних глядачів.

За цей прекрасний захід велика подяка керівнику гуртка художньої самодіяльності Гаркуші В. І., викладачу фізичної культури Левченко М. В. та всім учням, які підготували та провели це свято краси.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены