русукр

День Гідності і Свободи

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Похожее изображение21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності, в пам'ять усіх, хто вистояв, у пам'ять усіх постраждалих, на честь усіх загиблих, у підтримку всіх українських бійців на фронті – маємо пам'ятати та відзначати цей День.

До 2011 року свято відзначалося 22 листопада і називалось Днем свободи, як щорічний спогад Помаранчевої революції. Але під час правління Віктора Януковича його скасували. Тільки 13 листопада 2014 року Петро Порошенко знову законодавчо повернув день вшанування.
Тепер вже 21 листопада, коли почалася Революція Гідності.

Для кожного українця слова Революція Гідності, або Євромайдан – це щемливий спогад про ті дні. Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, з тим, що було в хаті, вийшли на мирний протест.

Спочатку він був мирним, і брали участь у ньому переважно студенти. Ця акція не вимагала зміни влади. Тільки впровадження європейських цінностей в українську культуру, прохання до Януковича підписати угоду про Євроінтеграцію України.

Але він так і не зробив цього…

З метою гідного вшанування громадської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей, в училищі пройшов Урок пам’яті  «Україна гідна Свободи», який підготували класний керівник          гр. № 30 Саган Л. А. та керівник гуртка художньої самодіяльності       Гаркуша В. І. На заході були присутні Галько О. С. - волонтер, депутат міської ради та Новосельцев  М. - голова Генічеської організації ветеранів АТО.

Учні груп № 20, 21, 30, 31 були присутні на урочистому заході в районному Будинку культури, де вшанували борців за свободу та незалежність нашої держави.

Перед присутніми виступили керівники міста та району, волонтери, учасники бойових дій на Сході України. А потім студенти міста зачитали послання майбутнім поколінням, яке заклали в капсулу на площі біля будинку районної держадміністрації.

Потім на цьому місці з`явиться пам`ятний Знак на честь борців за незалежність та гідність України.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены