русукр

Акція «Знати, щоб жити»

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Ми проти СНІДу! Але ми з тими, кому потрібна наша допомога!Сьогодні Україна займає одне з перших місць серед країн Європи за кількістю ВІЛ-позитивних осіб. Щороку, 1 грудня, світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі цього дня говорять про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. СНІД – одна із найтрагічніших проблем, з якою зіткнулось людство. Щоб уберегтись, потрібно знати багато про СНІД – про  шляхи зараження, розвиток і клінічні прояви хвороби, лікування, профілактику, життя поряд з інфікованими та хворими.

1 грудня 2017 року психологічна служба училища провела акцію «Знати, щоб жити». Головна мета акції  - привернення уваги молоді до небезпеки поширення ВІЛ/СНІДу, орієнтація учнів на здоровий спосіб життя, формування відповідальної поведінки. Під час проведення акції юнаки та дівчата  переглянули слайд-шоу «Не дай СНІДу шанс», тематичні відео сюжети,  прийняли участь у інтерактивних вправах «Ситуації, в яких ми ризикуємо», «Складання пам’ятки безпеки».

На заході була присутня провідний фахівець соціального захисту  Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кришталь Г. А.. Вона ознайомила учнів із статистикою захворювання на СНІД в Україні, куди слід звертатися для обстеження на ВІЛ, надала «телефони довіри» гарячих ліній з питань ВІЛ/СНІДу. Учні отримали інформаційні буклети.

Сподіваємось, що  багато хто з присутніх  задумається над проблемою, про яку б’є на сполох усе людство.

Лейтмотивом акції став девіз молоді: «Ми проти СНІДу! Але ми з тими, кому потрібна наша допомога!».

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены