русукр

Ювілей Олександра Володимировича Прихненка

There are no translations available.

Картинки по запросу александр прихненко02 лютого 2018 року в Генічеській школі естетичного виховання відбувся творчий вечір «Я люблю тебе, життя», присвячений 80-річному ювілею члена Міжрегіональної спілки письменників, члена Національної спілки фотохудожників України, Почесного громадянина  міста Генічеська Олександра Володимировича Прихненка.

З-під його пера вийшло чимало творів, зігрітих душевним теплом, сердечністю, любов’ю до рідного міста та України. Він видав 29 книг та 7 фотоальбомів, багато з яких присвятив рідному місту. Його ім’я внесене в книгу «Видатних особистостей, знаменних подій та рекордів міста Генічеська».

Олександр Володимирович частий гість нашого училища. Він з великим задоволенням виступає перед молодим поколінням, читає свої вірші, розповідає про своє дитинство під час Другої світової війни, проводить фотовиставки. Ми запрошуємо його на всі значимі події училища. Останнім часом, свою творчість Олександр Володимирович  присвячує подіям в Україні, військовослужбовцям, які захищають незалежність нашої держави на Сході та волонтерам. В бібліотеці училища знаходяться книги та фотоальбоми з автографом Олександра Володимировича.

В такий день ми не змогли знаходиться осторонь.  Музичний подарунок ювіляру зробила керівник гуртка художньої самодіяльності нашого училища Вікторія Гаркуша. А від колективу вручили великий торт, який виготовили майстри виробничого навчання разом з учнями.

Щиро  вітаємо ювіляра! І бажаємо  йому міцного здоров’я, наснаги, нових творчих злетів і завжди залишатися молодою та енергійною людиною.

фото - перегляд

Останні новини

м. Генічеськ, вул.Ковпака, 36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

ПТУ № 27 м. Генічеськ © 2012-2013
Всі права захищені