русукр

Випуск - 2018

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

03 лютого 2018 року в училищі відбувся випускний вечір. Позаду хвилюючий захист дипломних робіт. Навчання в училищі перетворило колишніх нерішучих школярів у майстерних робітників, енергійних активістів, допомогло накопичити творчий потенціал для подальшого особистого та професійного зростання.

Цього разу дипломи отримали 30 учнів  за професією «Кухар», майстер виробничого навчання Бровун Наталя Олександрівна та 19 учнів за професією «Бармен. Буфетник», майстер виробничого навчання Ігнатова Вікторія Анатоліївна. Це учні, які успішно володіють сучасними методами та прийомами фахової майстерності, обізнані з новітніми матеріалами та обладнанням, застосовують передові технології у роботі.

Традиційно, з вітальним словом та побажаннями професійного злету, добробуту та усіляких гараздів, до випускників звернулися директор училища Шведов А. І. та заступник директора з навчально – виробничої роботи Анікєєва О.М.

Вручаючи дипломи з відзнакою 10 кращим випускникам училища: Анікєєву Андрію, Казнавецькому Богдану, Рижих Анні, Лисогоря Дар’ї, Бочаровій Надії, Горбачук Яні, Кобзєвій Наталі, Неметулі Емілії, Хлистовій Юлії, Шамардіній Валентині, Анатолій Іванович  побажав молодим фахівцям, насамперед, характеру, твердості у прийнятті власних рішень.

Наших випускників привітали  заступник голови райдержадміністрації Бекірова Г.Р., секретар міської ради Кукса Ю.Д.

Зворушливі слова лунали на адресу дітей від найрідніших людей - батьків. Крім успіхів у праці та кар'єрного поступу, вони побажали своїм донькам і синам удачі в особистому житті і коханні.

Зі  сцени лунали музичні привітання від учнів училища. Ми віримо, що життєва дорога наших вихованців буде широкою і прямою, доля подарує віру, надію, любов, щедро наділить вдячністю за професіоналізм, а щастя, успіх і злагода будуть їхніми незмінними супутниками назавжди.

Вітаємо випускників із здобуттям професії, бажаємо успіхів у професійній діяльності!

фото - перегляд Картинки по запросу гифки шарЫ

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены