русукр

Проводи Масляної

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу масляна17 лютого у Генічеську на площі Відродження відбулось свято «Гуляй Масляна», організаторами якого виступили Генічеська міська рада та районний Будинок культури.

Примхи природи з мокрим снігом не завадили цікавій програмі та святковому настрою.

На площі можна було скуштувати страви національних кухонь, прийняти участь в іграх та конкурсах,  послухати виступи артистів. В цьому заході прийняло участь і наше училище. Майстри виробничого навчання та учні пригощали мешканців міста смачною випічкою.

Також цього дня з азартом, веселістю та смачними млинцями відгуляли  Арабатьску Масляну у парку села Щасливцеве.

На вулиці йшов мокрий сніг, але народні гуляння це не зіпсувало. Люди пригощалися гарячим чаєм, який робили на польовій кухні представники МНС. Та головним частуванням свята були смачні млинці та вареники. Їх готували та безкоштовно ними пригощали на замовлення Щасливцевської сільської ради працівники та учні нашого училища.

Доречи, директор училища Анатолій Шведов родом зі Щасливцева, тому завжди люб’язно відгукається на запрошення до участі у Масляній. Млинців було так багато, що їх вистачило усім бажаючим навіть не по одній порції.

Щасливцевська сільська рада висловлює щиру подяку директору нашого училища Анатолію Івановичу Шведову, майстрам та учням, що взяли участь у проведенні «Арабатської Масляної» у с. Щасливцеве. (http://arabat-rada.gov.ua/2018/02/dyakuyemo-ptu-27-za-smachni-mlinci/).

Завершилися свята традиційно спалюванням опудала зими, залишивши по собі приємні спогади. Отже, чекаємо весни!

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены