русукр

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотніДень Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».  День 20 лютого став переломним у ході подій Революції Гідності.

Цього дня в усіх навчальних групах пройшов Урок пам’яті на якому вшанували Героїв Небесної Сотні. Звучали вірші, які зворушували до сліз, пригадували ті страшні події, котрі сколихнули світ і кожного зокрема. Хвилиною мовчання учні та педагоги вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Вічна подяка їм, Великим синам і донькам України.

Також учні нашого училища прийняли участь у міському патріотичному заході «Герої не вмирають», який пройшов у районному Будинку культури.

А після заходу відбувся прем`єрний  показ фільму Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» про оборони Донецького аеропорту. Після закінчення фільму люди аплодували стоячи, а багато хто з присутніх не міг стримати сліз.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены