русукр

Випічка пасок до Великого християнського свята

There are no translations available.

Картинки по запросу Світле Христово Воскресіння

Жителі Генічеська  добре знають випічку та кондитерські вироби нашого училища. Але особливою популярністю користується пасхальна продукція напередодні Світлого Христового Воскресіння.

Попит на паски нашого училища настільки великий, що вони реалізуються тільки за попередніми замовленням. Адже не багато хто знає, що вся ця продукція виготовляється руками учнів училища, майстрів виробничого навчання та викладачів.

Перед святом Великодня у хлопців та дівчат є прекрасна можливість підвищити свою професійну майстерність у практичних заняттях з випічки пасок. Учні  задіяні на всіх етапах випічки.

Цього року, подивитися на процес виготовлення пасок, завітали: директор Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації Є. А. Криницький, заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Г. Р. Бекірова, голова Генічеської райради А. О. Євстратов, начальник відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області І. М. Попова.

За традицією, військові підрозділи ЗСУ та Держприкордонслужби, які дислокуються на території Генічеського району, не залишилися без уваги. Волонтери  розвезли нашим захисникам в Генічеську, Москаленко, Чонгарі та Стрілецькому, 600 крашанок та 300 пасок. Отримали подарунки від нашого училища і в травматологічному відділенні райлікарні.

фото - перегляд

Останні новини

м. Генічеськ, вул.Ковпака, 36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

ПТУ № 27 м. Генічеськ © 2012-2013
Всі права захищені