русукр

На Чонгарі відзначили День прикордонника

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День прикордонникаВперше в цьому році, згідно з Указом Президента України, День прикордонника відзначався 30 квітня на честь 100-річчя прикордонної служби. Саме в цей день Українська Народна Республіка встановила кордони своєї держави.

З цієї нагоди у залі Чонгарського Будинку культури зібралися прикордонники двох відділів Бердянського загону Держприкордонслужби — «Генічеськ» та «Чонгар», ветерани прикордонної служби, військові, представники влади, жителі та молодь села, та учні групи № 24  разом з майстром виробничого навчання Золотарьовим Сергієм Миколайовичем, який приймав участь в АТО.

Кращі прикордонники були відзначені грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради. Також були оголошені подяки ветеранам, які в різні роки проходили службу в прикордонних військах.

Зі святом вітали голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, його заступник Гульнара Бекірова, депутат райради Володимир Остапчук, Чонгарській сільський голова Галина Коваль, начальник відділу прикордонної служби «Генічеськ» підполковник Олексій Гетьман, голова громадської організації ветеранів-прикордонників Генічеського району Анатолій Харламов, начальник відділу культури РДА Вікторія Сухорукова, молодь села Чонгар.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены