русукр

У Генічеському районі День пам'яті і Примирення відзначили легкоатлетичним кросом

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Похожее изображение8 травня Україна, як і країни Європи, відзначає День пам'яті та Примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

ВГенічеську за ініціативою районної ради був організований легкоатлетичний крос «Пам'ять поколінь», в якому взяли участь близько 50 осіб.

Склад учасників був найрізноманітніший, як за віком, так і спортивній підготовці. А дистанція марафону (8,8 км), не злякала не тільки місцевих спортсменів, але і підприємців, громадських діячів, активістів, звичайних мешканців району і чиновників, включаючи голови райради Андрія Євстратова, голову Генічеської РДА Олександра Воробйова, керівника апаратом районної ради Сергія Коржового.

Від нашого училища у кросі приймали участь викладачі та майстри виробничого навчання: Казакова Анастасія Леонідівна, Золотарьов Сергій Миколайович, Бєлічко Ігор Олександрович, Максименко Олександр Петрович.

Крос стартував у Генічеську в парку Слави, а закінчився на Арабатській Стрілці біля меморіалу «Гармата», де у вересні 1941 року моряки-артилеристи 127-ї батареї Чорноморського флоту стримували німецькі війська, що рвалися в Крим.

На завершення учасники кросу, присутні ветерани і представники районної влади та Счастливцевскої сільської ради вшанували пам'ять загиблих у роки Другої Світової війни,поклали квіти до Пам'ятного знаку та скуштували смачний плов, яким пригощали наші майстри виробничого навчання Шаповалова Олена Петрівна та Скрипка Наталя Анатоліївна.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены