русукр

У Генічеську відсвяткували 73 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

 

Картинки по запросу 9 травня

9 травня ми згадуємо про тих, хто ціною власного життя захистив світ від нацизму та вшановуємо ветеранів, яких на жаль з кожним роком стає все менше і менше.

З квітами в руках, українською символікою та державними прапорами мешканці міста пройшли по центральним вулицям Генічеська до парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка. У колонні були представники різних поколінь військових, які  знають, що таке війна і зараз роблять все можливе для збереження незалежності і миру в Україні.

У парку мітинг – реквієм відкрив міський голова Олександр Тулупов, який привітав всіх зі святом і згадав про подвиг людей старшого покоління, які назавжди будуть для нас взірцем відваги, мужності та любові до рідного народу і України. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять героїв, які в різні роки віддали своє життя за незалежність та цілісність рідної країни.

Усі присутні не стримували сліз коли чули пісні народжені у часи Другої світової війни, які  своєю тематикою  хвилювали людські серця. Одну з цих пісень  виконала керівник гуртка художньої самодіяльності нашого училища Вікторія  Гаркуша.

Після мітингу всіх ветеранів запросили до польової кухні. Їх пригощали солдатською кашею, яку приготували майстри виробничого навчання. Обслуговували, ветеранів та всіх бажаючих відвідати кашу, учні нашого училища.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены