русукр

День Захисника України

There are no translations available.

Картинки по запросу День Захисника України14 жовтня наша країна буде відзначати потрійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та  День захисника України. З цієї нагоди, 11 жовтня, в училищі відбувся захід, який підготували керівники Шепель О.Є., Шаповалова О. П. та учні групи № 21.

Протягом багатьох століть свято Покрова Пресвятої Богородиці було головним для українських воїнів - від запорізьких козаків до сучасних захисників, а сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем козацтва, саме тому ми прагнемо зберегти тисячолітні християнські традиції. Учні  вшанувати пам`ять усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання, віддали  належне героїзму і мужності сильній половині населення України.

На заході був присутній засновник екстремального шоу «Богатирі України», людина з залізними руками, майстер спорту України Мезенцев Сергій, який показав, що під силу людині. Він провів змагання між учнями, переможці отримали безкоштовні абонементи на  заняття у клубі «Даниїл».

Перед учнями виступили: молодший сержант, учасник бойових дій, нагороджений медаллю «За участь в Антитерористичній операції» - Рудик Олександр Андрійович, майстер виробничого навчання, ветеран АТО -  Золотарьов Сергій Миколайович. Вони побажали учням мирного небо, міцного здоров’я та успіхів у навчанні. Представник  Генічеського військового комісаріату, капітан Збройних Сил України – Скорик Іван Йосипович, вручив подяку директору училища Шведову А. І. від військового комісара Херсонського обласного військового комісаріату, полковника Будніка І.Л. за вагомий внесок у зміцнення територіальної оборони Української держави, старанність та  ініціативу, проявлені в ході тактичних навчань.

Вітаємо наших захисників зі святом!  Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров'я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

фото - перегляд

Останні новини

м. Генічеськ, вул.Ковпака, 36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

ПТУ № 27 м. Генічеськ © 2012-2013
Всі права захищені