русукр

Міжнародний день кухаря і кулінара

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Міжнародний день кухаря і ÐºÑƒÐ»Ñ–Ð½Ð°Ñ€Ð°Відомий філософ Гіппократ сказав «Наша їжа повинна бути лікувальним засобом, а наш лікувальний засіб має бути нашою їжею».

Це мудрі слова. В наш час цілком очевидно, що їжа - це найкращий антибіотик, оскільки вона захищає організм від будь-яких мікробів. Якби населення всього світу добре харчувалася, нам майже не потрібні були б антибіотики та інші ліки.

Правильне харчування - це не просто харчування, а запорука нашого здоров'я. І в цьому випадку лікарем стає - кухар!

Кухар - професія творча. А справжнім кухарем може стати тільки талановита людина: трошечки художник, трохи музикант, що володіє естетичним смаком, відчуттям кольору, гармонією.

20 жовтня весь світ відмічає Міжнародний день кухара і кулінара. До цього свята в училищі був проведений позакласний захід «Вмілий кухар», який підготували та провели класні керівники групи № 11 Тяжлова О. Є. та групи № 30 Сідлак Е. Ш.

За допомогою інтелектуальної гри  визначили команду гідну звання «Вмілий кухар». Були проведені конкурси: «Одягни кухара», «Чи вірне твердження», «Заморочки з бочки».

Всі команди отримали смачні призи.

Важка, але одночасно і захоплююча професія кулінара приносить людині велике задоволення: вона дає їй можливість щодня переконуватися в необхідності і важливості своєї праці.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены