русукр

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День виводу військ з АфганістануНезалежна Україна, щорічно, 15 лютого, офіційно вшановує учасників бойових дій на території інших держав, День виводу військ з Афганістану.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

30 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.

Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року — 3340 днів.

На сьогодні в Генічеському районі мешкає 193 учасника бойових на території інших держав, з них 119 воїнів – афганцев. Окрім Афганістану, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, Кубі Чехословаччині, Ефіопії, Югославії та інших державах. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

До цієї дати в училищі був проведений  Урок мужності «Афганістан – мій біль, моя пекуча рана», якийпідготували класний керівник групи № 15 Полівода  А.Л. та керівник гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В.І. та учні груп № 20 та 21. Мета цього заходу - розширити знання учнів про історичні події афганської війни, виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії.

Були представлені відеоматеріали, пісні, факти про ті страшні події. Афганістан – це сльози, Афганістан – це пам'ять. Це війна, яка принесла багато болю, страждань і смертей.

15 лютого в Генічеську відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-й річниці виведення військ з Афганістану. Учні груп № 15, 34, 45 були присутні на цьому заході, вони поклали квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам.

Керівник  гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В.І. разом з учнями групи № 20 Прокопенко Діаною та Клецько Євгенією,  підготувала розважальну програму для  учасників бойових дій та їх гостей.

Усім нам потрібно пам’ятати про те, що будь-яка війна, що приходить на нашу землю, несе за собою горе. Нині  увесь український народ молиться за те, щоб закінчилася ще одна ганебна війна,  де українські солдати знову виконують свій священний обов’язок, захищаючи рідну землю.

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены