русукр

«Потрібно зробити все, щоб зменшити міграцію молоді до інших областей України» — Євген Криницький

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

«Потрібно зробити все, щоб зменшити міграцію молоді до інших областей України» - Євген Криницький

Головна наша мета  — це вироблення напрацювань розвитку локального патріотизму, щоб наші діти, випускники шкіл, залишалися навчатися в херсонських вузах, а головне — залишалися працювати на території Херсонщини.

На цьому наголосив директор Департаменту науки, освіти та молоді облдержадміністрації Євген Криницький під час освітньо-інвестиційного форуму, який відбувся сьогодні, 22 лютого, на базі Херсонського державного університету.

Він підкреслив, що збереження та Розвиток людського капіталу — стратегічна ціль. Створення умов для розвитку людського капіталу передбачає доступну освіту, здатну забезпечити підготовку кадрів для ринку праці Херсонщини.

 

«Сьогодні в області створено умови для здобуття якісної освіти. Випускник має можливість обирати яку освіту здобувати: професійно-технічну або вищу. В області діє потужна система професійної освіти, в якій останнім часом відбувається  ряд змін, а саме: оновлюється зміст освіти відповідно до вимог роботодавців, модернізується технічна база закладів шляхом створення навчально-практичних центів галузевого спрямування. В минулому році було відкрито 14 навчальних центрів професійної освіти», — зазначив Євген Криницький.

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены