русукр

Підсумки атестації педагогічних працівників

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеАтестація педагогічних працівників училища – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України з метою активізації творчої професійної діяльності педагогів, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, підвищення відповідальності педагогічних працівників за результати навчання і виховання учнів 22 березня 2019 року була проведена атестація педагогічних працівників училища.

Обов`язковою умовою організації та проведення атестації педагогічних працівників було дотримання законодавчих та нормативних вимог, об`єктивність в оцінюванні діяльності педагогів. Слід зазначити, що в училищі існує системний підхід до атестації педагогічних працівників, який складається з планування атестаційної роботи, суворого дотримання етапів проведення атестації, виконання нормативного режиму під час організації і проведення атестації, відпрацювання загальних вимог до педагогічного працівника, які дозволяють об`єктивно оцінювати кожного педагога, що атестується.

Згідно з планом, до 15 березня, вивчалась педагогічна діяльність педагогів, які атестувались, шляхом відвідування занять, позаурочних заходів, вивчення навчальних досягнень учнів з дисциплін, що викладає педагогічний працівник, ознайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов`язків, його участі в роботі методичних об`єднань, фахових конкурсах, врахування результативності участі вихованців у конкурсах,  предметних олімпіадах, вивчення самоосвітньої діяльності викладачів.

Розглянувши всі атестаційні матеріали викладачів училища, які підлягали атестації, атестаційна комісії  училища ухвалила:

  1. Підтвердити тарифні розряди:

бібліотекарю Барановій Тамарі Антоновні;

майстру виробничого навчання Баштирєвій Людмилі Петрівні;

майстру виробничого навчання Малявка Анатолію Олексійовичу;

майстру виробничого навчання Семеновій Тетяні  Григорівні;

майстру виробничого навчання Соловйовій Ользі Вікторівні;

  1. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

викладачу математики та інформатики Поліводі Анастасії Вікторівні;

  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:

викладачу фізики та астрономії Шпак Ользі Олександрівні;

4. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації про:

відповідність майстрам виробничого навчання Саликіної Лілії Іванівни, Чудакової Олени Олександрівні педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

присвоєння  майстру виробничого навчання Ігнатовій Вікторії Анатоліївні педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»,

викладачам спецдисциплін Сідлак Ельмірі Шамратівні, Тяжловій Олені Євгенівні кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої  категорії»,

Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих успіхів у педагогічній діяльності!!!

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены