русукр

День учнівського самоврядування

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу учнівське самоврядування

14 березня 2019 року в ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ

№ 27 М. ГЕНІЧЕСЬКА  проведено  День учнівського самоврядування. Метою якої було створення умов для самореалізації особистості, виховування самостійкості, відповідальне ставлення до доручень, розвиток творчої діяльності учнів.

Учні взяли на себе роль викладачів та майстрів виробничого навчання. Ранок розпочався з виховної  години «Тарас Шевченко – очима підлітка», який пройшов в актовій залі для всіх учнів та педагогічного колективу. Наші лідери  учнівського самоврядування самостійно розділили обов’язки  і провели першу та другу пару згідно розкладу.

Комісія з чистоти у складі учнівського самоврядування  перевірили всі ділянки на території училища, де виявили незначні  зауваження, а саме: дрібне сміття, оцінювали за п’яти бальною шкалою.

Також пройшов рейд по всім кабінетам та перевірили наявність зошитів, канцелярних ручок, задовільний зовнішній вигляд учнів.

Лідери учнівського самоврядування зайняли робочі місця заступників директора  та старшого майстра. Третя та четверта пара проходила на спортивному майданчику, де змагалися учні з педагогічним колективом. Змагання  проходили по тенісу та волейболу з рахунком  1:3 на користь учнів.

14 березня соціальний педагог Ігнатюк Л.М. провела командний тренінг для лідерів самоврядування учнівських колективів.

Даний тренінг дозволив учасникам накопичити досвід командної взаємодії, отримати позитивні емоції, вміння розуміти іншу людину, зарядитися атмосферою творчого пошуку, самовираження, , а також отримати впевненість у власних силах, домагатися максимального результату. Протягом усього тренінгу було чітко видно, як змінювалися від завдання до завдання стосунки між учасниками, зростала довіра між ними, формувався командний дух.

Після тренінгу лідери підвели  підсумки своєї благотворної роботи. Подякували викладачів за надану їм можливість реалізувати поставлені  ними цілі.

В цілому робота пройшла плідно. Учні були залучені до активно-громадського життя і управління училищем.

Рекомендовано:

-        розвивати у учнів творчі здібності, комунікативні навики спілкування (постійно).

-        виховувати у учнів відчуття відповідальності (постійно).

фото - перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены