русукр

Похід до краєзнавчого музею

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу геническ музейУ кожному краї є місце, де можна познайомитися з його історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї, побут, побачити цікаві і дивовижні речі, познайомитись і зжиттям та діяльністю його видатних людей. Таким місцем є Генічеський краєзнавчий музей.

Згідно плану виховної роботи та співпраці нашого навчального закладу з краєзнавчим музеєм 25 вересня 2019 року учні груп№ 20 та№ 21 відвідали його оновлені експозиції.

Учні ознайомились з природою і культурою нашого краю, багатого своїм тваринним і рослинним світом. Опудала тварин і птахів, гербарії, колекції різноманітних риб нашого Азовського моря зайняли свої місця під склом. Присутні змогли уявити життя рідного краю в різні періоди, побачили цікаві експонати –сарматську стеллу та скіфських кам’яних баб. Декілька поличок в цій залі відведено палеонтології,  античній кераміці.

Музей зберігає інформацію, відомості про історію, природні умови, економічний розвиток, культурні досягнення району. Тут влаштовуються виставки місцевих художників і фотохудожників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, дитячої творчості, відбуваються зустрічі з поетами, краєзнавцями, проходять презентації нових книг місцевих авторів. Краєзнавчий музей співпрацює зі сториками,            дослідниками, краєзнавцями України та Херсонської області. Відвідування музею допомагає формувати ціннісне ставлення до культурно-історичної спадщини. Екскурсія збагатила учнів не лише знаннями, але й позитивними емоціями, викликала патріотичні почуття та гордість за рідний наш край.

Відвідувачі щиро подякували керівництво музею та екскурсовода за змістовну екскурсію.

фото-перегляд

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены