русукр

День визволення України від фашистських загарбників 2019 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

День визволення України від фашистських загарбників – національне українське свято, що присвячене вигнанню збройних сил вермахту з території України.

Цей значимий для всієї України день щорічно відзначається 28 жовтня. У 2019 День визволення України від фашизму припадає на понеділок. Примітно, що цього річ ми відзначаємо 75-річний ювілей цієї дати. 30 жовтня відзначаємо 76- річницю визволення міста Генічеська від фашистських загарбників.

Учні разом з керівникам груп долучилися до прибирання та покладання  квітів 28.10.19 до  меморіалу жертвам фашизму

Цей день відзначається 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України, згідно Указу Президента України «Про день визволення України від фашистських загарбників» з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

У бібліотеці училища пройшла виставка-літературна сторінка пам’яті «Нам не забути днів війни…У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні!»

30 жовтня прийняли участь у мітингу -  «Нам не забути днів війни…» з нагоди 76-ї річниці визволення міста Генічеська від німецько-фашистських загарбників.

Протягом дня пройшла акція у висаджені троянд на клумбі біля пам'ятника скорботної матері «Ветерани живуть поряд»  за участю наших учнів  та місцевого самоврядування. Після цього пройшла церемонія покладання квітів.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, визволяли м. Геническ згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Бажаємо всім жителям міста Генічеська добра, здоров’я та мирного неба!


г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены