русукр

Стартував Х (ювілейний) Міжнародний мовний-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

22 жовтня 2019 року у Генічеському ПТУ № 27 відбулися урочистості з нагоди відкриття Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Такі заходи допомагають молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

Мета конкурсу - сприяти піднесенню престижу української мови  і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові дорідного краю та вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня

Тараса Григоровича Шевченка.

Наше професійне  училище що річно приймає участь у цьому заході і цей рік не став виключенням. На базі навчального закладу відбулись заходи, щодо помогли учням краще пізнати славетного земляка – Тараса Шевченка. До уваги учнівської аудиторії був запропонований документальний фільм«200 років самотності», що розкрив перед глядачами важкий шлях до визнання Великого Кобзаря. Викладачі української мови та літератури зачитали у ривки із «Гайдамаки», «Причина», «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм  в Україні і не в Україні моє дружнє є посланіє». Учасники заходу мали змогу висловити свої думки щодо почутого та побаченого, обговорити  найцікавіші моменти фільму. Свої  враження учні виклали в есе  «Тарас Шевченко - людина, яка створила себе сама».

До конкурсу були залучені учні I- IVкурсів ( 14 учнів). Вищій бал оцінювання 30 балів.

За підсумками конкурсу місця розподілились наступним чином;

I - місце(  21бал. ) отримала учениця IV - курсу Корсак Наталя ( гр. № 40).

II - місце( 16бал.) отримала учениця III - курсу Дашевська Юлія ( гр. № 30).

III - місце( 14бал.) отримав учень I - курсу Ткаченко Артем.( гр. № 15).


г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены