русукр

День української писемності та мови

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Мова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність функціонування і розвиток етносу у просторовому і часовому вимірах. Мова – могутній дар животворчої й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край. До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів, історичні події, вірування та погляди. Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, відбитих у ній, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу. Саме вона підтримує свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

Щороку в листопаді в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято спрямоване на привернення уваги до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.

В рамках святкування проводиться всеукраїнський  радіодиктанту. В останні роки метою такої масштабної акції є єднання усіх людей з різних куточків України та навіть поза її межами, а також перевірка власних знань з української мови.

8 листопада 2019 року здобувачі освіти, викладачі та працівники училища  долучилися до всеукраїнської акції написання радіодиктанту. Кожен з присутніх відчував піднесення, радість, гордість, що ми – українці.

В цей же день був проведений І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Перед початком конкурсу гуртківці показали літературно- музичну композицію «Лунай, величне наше слово!».

Заступник директора з НР Дейнега О. В. привітала учасників та побажала успіхів у виконанні завдань.

Переможцями І етапу конкурсу журі визначило серед здобувачів освіти І та ІІ курсів – Купчинська Анастасія гр. № 10, серед здобувачів освіти ІІІ та ІV курсів – Корсак Наталя гр. № 40.

Фото

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены