русукр

Урочисте відкриття навчального центру електромонтажних технологій у ПТУ №27

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Урочисте відкриття навчального центру електромонтажних технологій у ПТУ - 27.

Сьогодні, надзвичайно визначна і водночас відповідальна подія, яка внесе позитивні зміни в більш ніж полу вікову історія існування навчального закладу.

За 65 років наш заклад не лише зберіг напрацьований потенціал але продовжує розвиватися, вдосконалюючи та модернізуючи навчально-матеріальну базу для підготовки кваліфікованих робітників. Путівку в життя у нашому училище отримують електромонтери, водії, кухарі, кондитери, бармени, буфетники. За період існування навчальним закладом підготовлено більше ніж 24 тисячі кваліфікованих робітників. Нашому училищу пала честь відкрити в своїх стінах навчально-практичний центр електромонтажних технологій. На базі центру буде здійснюватися підготовка робітників з професій: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування за новітніми виробничими технологіями.

До нас завітали почесні гості, які зробили усе можливе для реалізації цього проекту: Євген Анатольович Криницький - Директор Департаменту освіти науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, Гульнара Решатівна Бекірова - заступник голови Генічеської районної державної адміністрації, Ірина Миколаївна Попова - заступник голови Генічеської ради.

На облаштування центру сучасним обладнанням державою виділено 630 тисяч гривень. Центр забезпечуватиме якісну підготовку робітничих кадрів відповідно до вимог сучасного виробництва.

ФОТО

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены