русукр

Тренінг педагогічного колективу

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

«Я не можу вивести формулу успіху,

але можу вивести формулу провалу:

прагнути догодити всім.»

Герберт Байярд Свуп

28 грудня 2019 року практичним психологом  ПТУ №27 Л.О.Протасевич проведено заняття з елементами тренінгу для педагогічного колективу та майстрів в\н «Навчання навичкам неагресивної впевненості».

Метою заняття якого було розвиток рівня асертивності та вміння застосовувати особливості асертивної поведінки у процесі взаємодії, навчання основ асертивної поведінки та зняття емоційного напруження, невпевненості у собі.

Асертивність (впевненість) – це вміння відстояти себе у міжособистісних стосунках, поважаючи свої права і права інших людей.

Під час заняття учасники тренінгу навчились висловлювати свої думки і почуття без звинувачень, легше знаходити шляхи до порозуміння, підтримувати рівноправні стосунки та без проблем попросити про послугу чи по допомогу.

Колись Конфуцій сказав: «Володіти собою настільки – щоб поважати інших, як самого себе, і поводитися з ними так, як ми бажаємо, щоб з нами поводились, - ось що можна звати вченням про людинолюбство». Володіти собою може тільки впевнена людина, з адекватним почуттям самооцінки. Таку особу ми можемо назвати асертивною.

ФОТО

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены