русукр

Відкриті заходи

10 - жовтня Всесвітній день психічного здоров’я

З метою просвітницької роботи, 6 жовтня 2020 року у бібліотеці училища практичним психологом проведено відкритий захід до Всесвітнього Дня психічного здоров’я, який відзначається 10 жовтня.

У заході прийняли участь здобувачі освіти I курсу навчання, під час якого отримали корисні рекомендації « Як стреси впливають на життя людини», «Як зберегти своє психічне здоров’я?» , «Правила поведінки в кризовій ситуації». І по завершенню заходу проведена вправа на релаксацію «Я зовсім спокійний».

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Творчі звіти методичних комісій за 2019-2020 навчальний рік

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Новини

9 січня 2020 року в методичному кабінеті ПТУ-27 м. Генічеська методистом Синичкіною О.С були проведені педагогічні читання «Калейдоскоп інноваційних технологій».
Тема заходу : «Теорія і практика впровадження інноваційних технологій навчання  у професійну підготовку конкурентно-здатних фахівців».
Мета заходу: поглиблення знань про інноваційні технології, обгрунтування доцільності інтеграції змісту освіти з новітніми технологіями, аналіз готовності педагогічних працівників до інноваційної діяльності.
Із вступним словом  виступила методист училища Синичкіна О.С, яка зазначила, що модернізація системи освіти потребує нових підходів до змісту і організації навчання на різних рівнях. Сучасний стан національної освіти підтверджує необхідність пошуку ефективних шляхів розвитку змісту, форм і методів навчання, які сприятимуть інтелектуальному, емоційному, естетичному розвитку особистості. Сьогодення потребує від педагогастати тим, хто навчить дітей не боятися невідомості, підходити до всього творчо, аналізувати інформацію критично, рефлексувати, спілкуватися з іншими людьми і співпрацювати з ними, терпляче працювати. Саме це хочуть бачити працедавці.
Учасники поділилися досвідом з таких питань:
1. Застосування інноваційних методів навчання в професійній підготовці  конкурентно-здатних фахівців в умовах сучасного ринку. (Скрипка Н.А)
2. Інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі. (Баштирєв І.М)
3. Використання інтерактивних тестів в освітньому процесі. Інновації в організації самостійної роботи здобувачів  освіти: використання можливостей окремих Google-сервісів. (Явушкін П.В)
4. Формування інтересу учнів до навчання на основі використання різноманітних методів і прийомів. (Карпенко І.В)
5. Формування сучасних компетентностей інноваційними методами навчання. (Казакова А.Л)
6. Інформаційно-комунікаційні технології та сучасний урок:методика проведення і результативність. (Чудакова О.О)
7. Використання навчальних проектів-один  із методів сучасних інновацій професійної підготовки здобувачів освіти. (Шепель О.Є)
Підсумовуючи виступи педагогічних працівників, методист зазначила, що інновація ні в якому разі не може бути ідеєю напоказ, черговим педагогічним прожектом або фарсом.
Педагогічні читання були завершені словами Енштейна : «Безумство - діяти по-старому і чекати на нові результати».

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Методичний кабінет

27 листопада 2019 року методистом Синичкіною О.С та практичним психологом Протасевич Л.О. був проведений семінар «Розвиток професійних компетентностей» на основі аналізу діагностичних карток педагогічних працівників училища. Було виокремлено три питання:

1. Самоаналіз уроку.

2. Оволодіння навичками вікової психології.

3. Організація роботи з невмотивованими учнями.

Мета семінару: вдосконалити професійну майстерність викладачів та майстрів виробничого навчання в процесі самоаналізу та само експертизи уроку, навчання навичкам вікової психології та організації роботи з невмотивованими учнями. Надання рекомендацій щодо організації навчання та системного підходу до самоаналізу уроку, який допомагає краще осмислити власну роботу та надає змогу виробити свій власний індивідуальний стиль педагогічної діяльності як ознаку творчого рівня педагогічної майстерності.

ФОТО

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены