русукр

Навчальний центр електромонтажних технологій

Інформація

Наказ Міністерства освіти і науки України “Про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2021-2022 роках

Про участь у всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «WorldSkills Ukraine» у відбірковому турі  серед здобувачів освіти професійно-технічної освіти у 2021 – 2022 навчальному році  з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» прийняв участь учень групи 35 Булгаков Євген.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Діяльність навчально-практичного центру - перегляд

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР

11 грудня 2019 року на базі ПТУ-27 міста Генічеська відкрився навчально-практичний центр сучасних технологій з професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (далі – Центр). З нагоди відкриття Центру на урочистості завітали представники Херсонської облдержадміністрації, Департаменту науки і освіти, міської та районної ради, керівники закладів професійної освіти області, соціальні партнери та роботодавці. Центр створено з метою підготовки учнів, дорослого населення, їх перепідготовки, підвищення кваліфікації та стажування педпрацівників ЗП(ПТ)О.

НАШІ ПРИНЦИПИ:

 • Якість
 • Надійність
 • Ефективність

НАША МЕТА:

 • Впровадження в навчальний процес і виробництво передового практичного досвіду з новітніх прогресивних технологій виробництва;
 • Доступність та ефективність освіти;
 • Підготовка до життєдіяльності в інформаційному світі.

НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ НПЦ

 • Співробітництво з виробничими підприємствами, організаціями, установами (далі - підприємства), навчальними закладами, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, іншими зазацікавленими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного, комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу в системі професійно-технічної освіти.
 • Реалізація завдань щодо впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів.
 • Створення цілісної системи новітніх методик професійного навчання на основі вивчення кращого досвіду.
 • Інформатизація і комп'ютеризація процесу професійного навчання.

ФУНКЦІЇ НПЦ

 • Сприяння підвищенню якості професійної підготовки здобувачів освіти Центру, перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій.
 • Організація стажування майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів на базі НПЦ.
 • Формування пропозицій щодо вдосконалення робочих навчальних програм із предметів професійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання, спрямованих на вивчення та оволодіння слухачами новітніми матеріалами і технологіями.
 • Надання консультативної, інформаційної та посередницької допомоги з питань використання інноваційних матеріалів і технологій.
 • Розроблення інформаційно-методичного супроводу, спрямованого на підвищення якості професійної підготовки.
 • Організація та проведення семінарів-практикумів, конференцій, засідань методичних секцій та інших заходів з питань впровадження новітніх технологій і матеріалів у процес підготовки робітничих кадрів.

У центрі було  створено 15 робочих місць, які забезпечено сучасним професійним обладнанням. Такі умови дозволять ефективно взаємодіяти майстру виробничого навчання з учнями, а також максимально втілити в реальний освітній простір ідею безперервного розвитку освітньої мотивації учнів і на практиці реалізувати сполучення «успішний учень-успішний майстер-успішний навчально-практичний центр».

Столи тренажери з комплектом електрообладнання були влаштовані в електромонтажній майстерні №2 своїми силами, цю роботу виконував завідувач лабораторії №2 Цабанюк Василь Вікторович разом з учнями, яких він навчає.

Учні працювали над створенням нової лабораторії з великім ентузіазмом, їм  дуже хотілося швидше попрацювати на нових робочих місцях з новим обладнанням. Вони з великим заохоченням відповідають на тести на інтерактивній дошці, створюють електричні схеми.

Училище придбало спецодяг для нового створеного електротехнічного центру.

Учні збирають схеми освітлення на нових робочих місцях із задоволенням.

Збирають схеми з підключенням електродвигунів.

Здобувачі освіти приймають участь у конкурсах «Кращій з професії»

Участь нашого учня Мартюка Дмитра  у Всеукраїнському конкурсі  професійної майстерності «world skills» Ukraine де  Дмитро зайняв ІІ місце


Попереду велика і напружена робота щодо розвитку співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами, оновлення змісту професійної підготовки кваліфікованих робітників з вищезазначеної професії.

ЗАПРОШУЄМО НА СТАЖУВАННЯ

Дирекція Професійно-технічного училища №27 міста Генічеськ повідомляє, що майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін ПТНЗ та працівники за професіями: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» мають можливість пройти стажування  та підвищити кваліфікаційний розряд у навчально-практичному центрі на базі нашого навчального закладу.

Контактний телефон для отримання додаткової інформації:

(05534) 3-02-35, 3-02-36

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены