русукр

Молодь України - разом!

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

25 січня  2021 року у зв’язку з відзначенням Дня Соборності України, за ініціативою Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області відбувся Всеукраїнський учнівський челендж для учнів професійно-технічних навчальних закладів під назвою: «Молодь України - разом!» , який відбувся в режимі онлайн, у форматі конференції ZOOM.

Мета заходу: через знайомство, спілкування, обмін кращими здобутками, утворити віртуальний ланцюг єдності, соборності України.

До зазначеного челенджу долучилися члени ради учнівського самоврядування  професійно-технічного училища №27 м.Генічеська: Мартюк Дмитро та Бузовський Олександр.

Учасники з різних куточків України демонстрували своє бачення свята Соборності пронизане духом національної свідомості, єдності та братерства. Згадали про українських героїв, які поклали своє життя заради національної ідеї єдності та розповіли про символічні  акції національно-демократичного руху українців.  Цікавий  інноваційний досвід презентували учасники заходу Чернігівської області. До Дня Соборності вони підготували патріотичний челендж «Ми велика, єдина родина — Україна!», літературний, художній, музичний прояв любові до Батьківщини.  Челенджі були пронизані духом патріотизму, єдності, любові до всього українського та надією на мирне майбутнє. На завершення виступу був представлений  відео ролик «Моя Україна прекрасна і незалежна».

Співпраця різних регіонів нашої країни у рамках конференції, емоційно насичені виступи учасників, слова підтримки до Дня Соборності України,  в черговий раз довели безсилля будь-яких спроб роз’єднати єдину українську націю.

Пропонуємо переглянути: Богдан Ступка - Я люблю Україну. "Мені пощастило... Я бачив світ... Я бачив величну Амазонку... Але подих у мене перехоплює від спокійної величності Дніпра!"

https://www.facebook.com/watch/?v=1775412699369815


г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены