русукр

Спартакіада присвячена Дню фізичної культури та спорту та Олімпійському руху

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Досягнення наших учнів в

змаганнях з легкої атлетики

09.09.21 року на міському стадіоні «Будівельник» пройшла святкова лінійка, присвячена Дню фізичної культури та спорту та Олімпійському руху,  на яку було запрошено почесного  гостя  -  Філіппову Лілію Фридріхівну (начальника відділу сім'ї, молоді та спорту районної адміністрації м. Генічеська).

Після відбулись: розминка «Зарядка для всіх», а потім  змагання з легкої атлетики між групами училища. В змаганнях приймали участь  учні навчальних груп училища, а саме: 10, 14, 18, 20, 21, 24, 35, 40.

В програму змагань з легкої атлетики входили наступні види спорту: повільний забіг (100 м, 800 м – юнаки, 60 м, 500 м - дівчата), стрибки у довжину з розбігу (юнаки та дівчата), жим двох гир по 16 кг (юнаки), підтягування у висі (юнаки) та зустрічні спортивні ігри з футзалу(юнаки), волейболу (юнаки та дівчата).

I місце серед юнаків з бігу на 100 м – Стрельцов Олександр гр.14 (13.1)

II місце   -                                               Потатурін Сергій гр.24 (13.2)

III місце  -                                              Акімов Олександр гр.35 (13.3)

I місце серед юнаків з бігу на 800 м - Вирвихвост Андрій гр.24 (2.3)

II місце   -                                                Асанов Алі гр.14 (2.4)

III місце -                                                Романов Данило гр.24 (2.5)

I місце серед дівчат з бігу на 60 м – Ткачук Анастасія гр.21 (9.9)

II місце  -                                             Бранчук Поліна гр.21 (10.6)

III місце -                                             Терленді Лідія гр.10 (10.8)

I місце серед дівчат з бігу на 500 м – Кобилянська Анна гр.10 (1.4)

II місце -                                                Новітня Анастасія гр.20 (1.5)

III місце -                                              Кравцова Руслана гр.40 (2.0)

Стрибки у довжину з розбігу:

I місце серед юнаків -          Вирвихвост Андрій гр.24 (5.10)

II місце -                                Торгашин Артем гр.35 (4.85)

III місце -                               Хмельовський Ілля гр.10 (4.70)

Стрибки у довжину з розбігу:

I місце серед дівчат -            Бранчук Поліна гр.21 (3.40)

II місце -                                 Ткачук Анастасія гр.21 (3.35)

III місце -                                Бунятова Ілона гр.20 (3.10)

Жим двох гир по 16 кг:

I місце серед юнаків -             Гасанов Самір гр.35 (25 разів)

II місце -                                   Йонюр Фаті гр.14 (20 разів)

III місце -                                 Барабаш Владислав гр.35 (19 разів)

Підтягування у висі:

I місце серед юнаків -             Грицишин Денис гр.35 (36 разів)

II місце -                                   Грицишин Микита гр.35 (29 разів)

III місце -                                 Стрельцов Олександр гр.14 (24 разів)

Після змагань відбулось нагородження кращіх спортсменів училища почесними грамотами та урочисте закриття спартакіади з фізичної культури та Олімпійського руху. В спортивних змаганнях учні проявили свою силу волі, мужність, самовідданість, витривалість та бажання займатися спортом.

Фото:

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены