русукр

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

There are no translations available.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ УЧИЛИЩЕ!

Восени, а саме 11 листопада, Професійно-технічне училище № 27 святкує 67-й   день народження. За роки існування заклад пройшов славетний шлях. Колектив училища має пишатися тим, що нині це місце для інноваційної творчості, де оновлюють зміст і структуру навчально-виробничого процесу, де успішно впроваджують сучасні методи і технології.

Наш навчальний заклад для тих, хто хоче стати професіоналом своєї справи. Тут учні навчаються долати труднощі й перешкоди, досягати успіху, виконувати свою роботу на вищому рівні. Педагогічні працівники розкривають потенціал кожного учня, дають можливість стати кимось в житті, вміти заробляти власними руками та розумом. А хто навчається, той понад усе старається продовжувати гідну справу навчання. Адже для цього в училищі є все необхідне. Викладачі й майстри виробничого навчання навчального закладу засвідчили свій професійний досвід у справі навчання й виховання молоді. Їхня діяльність спрямована на досягнення покращення ефективності професійного рівня здобувачів освіти.

Не дивлячись на важкі часи, училище не тільки зберегло матеріально-технічну базу, але й зміцнило її. За це величезна подяка всьому колективу.

Слід також висловити величезну подяку попередньому керівнику нашого училища, який зробив вагомий внесок у розбудову навчального закладу, а саме Шведову А.І. на жаль, покійному.

Творити добро – це життєве кредо кожного співробітника училища, яке має свою славну історію, живе творчим сучасним, визначає перспективи на майбутнє!

Нині колектив училища – це чудові викладачі та майстри виробничого навчання; заслужені ветерани професійної освіти, їхній педагогічний досвід важко переоцінити, працівники середнього віку, висококласні професіонали, а також освічена й талановита молодь, сповнена трудового завзяття, яка йде на зміну старшим поколінням, переймаючи від них усі кращі надбання.

Пошукова робота у ПТУ № 27 невичерпне джерело творчості, де новітні методики і підходи засвоєння обраної професії відкривають нові горизонти. Адже з-за парти училища вийшло в самостійне життя понад 16080  дипломованих спеціалістів. Пишаємося нашими випускниками, які знайшли своє покликання, стали потрібні суспільству. Нехай життєві труднощі не зменшують оптимізму і віри в світле майбутнє .

З нагоди  прийміть, шановні працівники училища, найсердечніше вітання і побажання міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди, творчої наснаги і довголіття, радісної праці, вічної молодості і вдячних здобувачів освіти, а учням – світлих думок і чистих сердець, готових приймати та втілювати в життя мудрість наставників!

Хай доля шле усім добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних.
Дні щедрі, мов рушник квітчастий,
Хай стеляться до Ваших ніг.

 

 Останні новини

м. Генічеськ, вул.Ковпака, 36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

ПТУ № 27 м. Генічеськ © 2012-2013
Всі права захищені