русукр

Новости

День єднання України

На  виконання Указу Президента України  від 14 лютого 2022 року 53/20221,   щодо встановлення Дня єднання України, педагогічний колектив Професійно-технічного училища -27 м. Генічеська долучився до ряду заходів з 16.02.2022- 18.02.2022, а саме:

* 16.02.2022 підняття Державного Прапору України в Професійно-технічному училищі -27 ;

* виконання Державного  Гімну України педагогічним колективом;

* 16.02.2022  показ фільму українського виробництва :"Анна Київська";

* 16.02.2022   перегляд телеканалів країни за участю різних спікерів, представників влади, лідерів громадської думки, волонтерів;

* 16.02.2022 участь у районному патріотичному заході

* 17.02.2022  дистанційний урок, присвячений єднанню;

* 17.02.2022 урок з медіаграмотності: "Медіаосвіта у практичній діяльності";

* 17.02.2022 спортивний масовий захід з настільного тенісу;

* 17.02.2022 виконання патріотичної пісні " Розпрягайте, хлопці, коней!";

* 18.02.2022 приєднання до єдиної віртуальної інформаційної платформи UAразом.

 

єПідтримка

 

Наш біль – Афганістан.

15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів – афганців. Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Через Афганістан пройшло з України більше 160 тисяч воїнів. У цій війні загинуло більше 15 тисяч наших солдатів, 35 тисяч було поранено, тисячі потрапили в полон.   Ми не повинні забувати жертв Афганістану, як і всіх інших жертв, які поніс наш народ.

 

Дружба, кохання, любов

«Дружба , кохання, любов»14 лютого український народ відзначає свято - день Святого Валентина, яке прийшло до нас із заходу. Святий Валентин - не вигаданий. У Давньому Римі під цим іменем був названий один священик . Жив він у ІІІ столітті нашої ери у роки царювання Клавдія ІІ . Цей  імператор прославився своєю жорстокістю і деспотизмом. Він забороняв воїнам одружуватися, а служба, яку вони несли тривала аж 25 років. Не зважаючи на заборону та небезпеку священик Валентин таємно одружував закоханих. На жаль, імператор , дізнавшись про дії Валентина, жорстоко наказав його. 14 лютого 269 року Валентина стратили. Відтоді Валентина вважають єдиним святим – покровителем усіх  закоханих. Закохані надсилають один одному листи, які називають « Валентинками». Усім в це свято хочеться   відчути себе коханими і бажаними. В цей день в нашому гуртожитку проводяться веселі і цікаві конкурси, ігри, життєві ситуації  та поздоровлення .

У любові – сенс життя. Бережіть коханих, бійтеся їх образити, завдати болю. І щохвилини даруйте, одне одному радість, надію, любов. Щастя Вам! Хай, завжди ваше життя супроводжує зірка кохання!

 

Наказ №59 від 11 лютого 2022 року "Щодо організації освітнього процесу"

 

Наказ 55 від 04.02.22р

 

Випускний 2022 рік

Сьогодні Ви перегортаєте сторінку в нове життя. І скільки не пройшло б років, де б Ви не жили, у Вас сильніше заб'ється серце, коли ви згадуватимете наше училище, своїх дорогих викладачів та майстра виробничого навчання, які доклали всіх зусиль для того, щоб Ви змогли отримати диплом кваліфікованого робітника. А сьогодні востаннє спробуйте прислухатись та запам'ятати напутні слова нашого педагогічного колектив.

Нехай учнівське життя в ПТУ-27 м. Генічеська залишається для Вас лише в хороших справах.

 

27 січня 2022 в Професійно-технічному училищі №27 відбувся захист кваліфікаційних дипломних робіт

27 січня 2022  в Професійно-технічному училищі №27 відбувся захист кваліфікаційних дипломних робіт здобувачів освіти за спеціальністю 7412, з професії «Кондитер».

В склад комісії входили приватні підприємці громади та викладачі училища.

Аналіз відповідей випускників   демонстрував  їхню відповідність кваліфікаційним вимогам спеціальності.

Перевагою підготовки здобувачів освіти - є їхнє володіння навичками теоретичного аналізу матеріалу з різних областей в рамках передбаченого державного освітнього

стандарту професійно-технічної освіти.

Здебільшого представлені до захисту дипломні проекти були цікавими, спрямованими на вирішення актуальних проблем. Технічне забезпечення процесу захисту випускних кваліфікаційних робіт включало презентацію виконання дипломних робіт на електронних носіях та наочний матеріал.

Захистилися 27 здобувачів освіти.

Загалом робота державної екзаменаційної комісії проходила організовано, у доброзичливій обстановці.

Зичимо Вам з гордо піднятою головою йти життєвим шляхом та не забувати про рідне училище!

Вітаємо випускників із закінченням Професійного-технічного училища м. Генічеська. Позаду залишилися роки студентського життя: веселі, щасливі, наповнені радістю відкриттів і незабутніх зустрічей. Що може бути краще цієї молодої пори? Вона дарує нам вірних друзів, окрилює нас зухвалими мріями і зміцнює вірою в себе. Час учнівства позаду, позаду конспекти, іспити, безсонні ночі. Попереду - пора звершень, пора самостійного, дорослого життя.

Кожен з вас - це унікальна, неповторна особистість. Кожен з вас  здатний відстояти свою думку і витримати будь-які випробування для досягнення успіху.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Голова методичної комісії Ельміра Сідлак.


 

День Соборності України

День Соборності України

 

 

Педагогічні читання ПТУ №27

Педагогічні  читання – це невід’ємна частина методичної роботи нашого училища.

12 січня 2022 року педагогічні читання проходили на тему: «Впровадження ІКТ на уроках теоретичного та виробничого навчання в умовах дистанційного навчання».

Метою заходу було створення умов для творчої самореалізації педагогічних працівників; підвищення мотивації педагогічної діяльності викладачів і майстрів виробничого навчання; обмін педагогічним досвідом з колегами.

Доповідачі ділилися досвідом роботи, використовуючи мультимедійні засоби.

Педагогічні читання пройшли жваво, присутні викладачі і майстри виробничого навчання могли професійно спілкуватись, що дало можливість розширити свою педагогічну свідомість, методичний рівень професійної компетентності педагогічних працівників.

 

Правила поведінки громадян на залізничному транспорті

 

 

Залізничний транспорт – це зручний вид транспорту, котрим щоденно користуються мільйони людей.  Залізниця дає нам можливість ще сьогодні ввечері бути вдома, а зранку поринути у неймовірні пригоди, зустрітися з друзями та рідними, та розпочати захоплювальні мандри чи пригоди. Залізницю ми знаємо як можливість з’єднати нас із іншими людьми та подарувати нам зустріч з морем, сонцем, горами та мандрами.

Але дуже часто дехто з нас, забуваючи про небезпеку, дозволяють собі гратися поблизу залізничних колій, станцій, кидати сніжки, каміння та інші предмети в пасажирські поїзди, підкладати сторонні предмети на рейки перед рухомим поїздом, кататися на велосипедах, роликах, скейтах, санчатах і сноубордах. Влаштовуючи рухливі ігри на території об’єктів залізничного транспорту, ви піддаєте небезпеці не тільки своє життя, але життя і здоров’я оточуючих людей, локомотивної бригади і пасажирів, що їдуть в поїзді.

Ви впевнені, що почувши сигнал, поданий машиністом, встигнете відійти в безпечне місце. На жаль, багато хто з вас за таку самовпевненість розплачуються життям, а ті, що залишилися в живих, отримують важкі травми, які роблять їх інвалідами.

Кращий спосіб убезпечити себе – це уникати знаходження поблизу залізничних колій, а при знаходженні в цій зоні дотримуватися певних правил. Тільки дотримуючись правил поведінки як в дорозі, так і на платформах і станціях, коли чекаєш свій поїзд, можна без пригод дістатися до місця призначення – на дачу або в інше місто.

Ми з вами повинні пам’ятати та виконувати наступні правила проходу та проїзду громадян на залізничному транспорті:

 • Прохід громадян через залізничні колії допускається тільки у встановлених і обладнаних для цього місцях.
 • Необхідно користуватися спеціально обладнаними для цього пішохідними переходами, тунелями, мостами, залізничними переїздами, шляхопроводами. На станціях, де мостів і тунелів немає, переходьте колії по настилах, а також в місцях, де встановлені покажчики «Перехід через колії».
 • При переході через залізничні колії необхідно переконається у відсутності поїзда, що рухається, локомотива або вагонів.

Не допускається на залізничних коліях і пасажирських платформах:

 • Переходити або перебігати через залізничні колії перед поїздом, що наближується, якщо відстань до нього менше 400 м. Переходити колії відразу ж після проходу поїзда одного напрямку, не переконавшись у відсутності прямування поїзда зустрічного напрямку’.
 • Перелазити через автозчепні пристрої між вагонами; підлазити під пасажирськими платформами і залізничним рухомим складом.
 • Заходити за обмежувальну лінію на краю пасажирської платформи.
 • Бігти по пасажирській платформі поруч з поїздом, що прибуває.
 • Грати у рухливі ігри.
 • Залишати дітей без нагляду (громадянам з дітьми).
 • Стрибати з пасажирської платформи на залізничну колію.
 • Проходити по залізничному переїзду при заборонному сигналі світлофора переїзної сигналізації незалежно від стану та наявності шлагбаума.
 • Підніматися на опори і спеціальні конструкції контактної мережі і повітряних ліній та штучних споруд.
 • Торкатися до проводів, що йдуть від опор і спеціальних конструкцій контактної мережі і повітряних ліній електропередачі.
 • Наближатися до обірваних проводів.
 • Пошкоджувати, забруднювати, загороджувати, знімати, самостійно встановлювати знаки, покажчики чи інші носії інформації;
 • Залишати на залізничних коліях речі.

Не допускається при користуванні залізничним рухомим складом:

 • Підходити до вагонів до повної зупинки поїзда.
 • Притуляться до вагонів, що стоять.
 • Залишати дітей без нагляду при посадці у вагони і (або) висадці з вагонів (громадянам з дітьми).
 • Здійснювати посадку і (або) висадку під час руху.
 • Стояти на підніжках і перехідних площадках.
 • Затримувати відкриття і закриття автоматичних дверей вагонів.
 • Висовуватися з вікон вагонів і дверей тамбурів.
 • Підлазити під залізничним рухомим складом і перелазити через автозчепні пристрої між вагонами.
 • Підніматися на дах залізничного рухомого складу.

Правила поведінки громадян на залізничному транспорті, затверджених постановою КМУ від 10.11.1995 №903.

Посилання на постанову: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/903-95-%D0%BF

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены