русукр

Новости

Випуск - 2018

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу віпуск 2018

29 червня 2018 року в училищі відбувся випускний вечір. Цього разу дипломи кваліфікаційних робітників та атестатів про середню освіту отримали 43 учня груп № 40 та 41  за професією «Кухар. Кондитер». Групи випустили: майстри  виробничого навчання Чудакова Олена Олександрівна, Ігнатова Вікторія Анатоліївна, класні керівники Кір’яченко Надія Григорівна та Тяжлова Олена Євгенівна.

Традиційно, з вітальним словом та побажаннями професійного злету, добробуту та усіляких гараздів, до випускників звернувся директор училища Шведов А. І. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва О. М.  побажала молодим фахівцям, насамперед, характеру, твердості у прийнятті власних рішень.

Зворушливі слова лунали на адресу випускників від найрідніших людей - батьків. Крім успіхів у праці та кар'єрного поступу, вони побажали своїм дітям удачі в особистому житті і коханні.

Наших випускників привітали: заступник голови райдержадміністрації Бекірова Г. Р. та представник бази відпочинку «Райський сад»

Ми віримо, що життєва дорога наших вихованців буде широкою і прямою, доля подарує віру, надію, любов, щедро наділить вдячністю за професіоналізм, а щастя, успіх і злагода будуть їхніми незмінними супутниками назавжди. В добру путь!

фото - перегляд

 

Картинки по запросу шарі

 

На Херсонщині триває оптимізація мережі закладів освіти

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу На Херсонщині триває оптимізація мережі закладів освітиНа сьогодні професійна освіта  області потребує  системної  модернізації та має стати невід’ємною складовою сталого розвитку суспільства, що орієнтується на вимоги сучасної економіки та базується на постійній творчій праці, самовдосконаленні. На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь під час наради керівників закладів професійної освіти, яка відбулася 21 червня на базі Новокаховського вищого професійного училища.

Зокрема, на заході розглядалися питання стосовно регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих кадрів та оптимізації мережі закладів професійної освіти.

Андрій Балонь також підкреслив, що саме регіональний підхід до формування кадрового робітничого потенціалу забезпечить відповідність освітніх пропозицій реальним потребам економіки, мобілізує інтелектуальні та матеріальні ресурси регіону.

У свою чергу директор Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Євген Криницький презентував нову структуру  закладів професійної освіти.

«Державна політика у сфері освіти області в останні роки спрямована на реалізацію одного з основних стратегічних завдань -  подальший розвиток та оптимізацію мережі навчальних закладів відповідно до потреб населення, соціально-економічної та демографічної ситуації, у т.ч. шляхом відновлення мережі та розвитку варіативності дошкільних навчальних закладів, раціоналізації мережі загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Найближчим часом в області планується створити три потужних регіональних багатопрофільних центри та три професійних коледжі шляхом об’єднання діючих закладів професійної освіти», - резюмував Євген Криницький.

фото - перегляд

 

«Майстер року – 2018»

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу професія кухар13-14 червня 2018 року на базі ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства» десять кращих майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщини змагалися за почесне звання «Майстер року – 2018»  з  професії «Кухар».
Відповідно до регламенту конкурс складався з теоретичного і практичного  турів.  Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань з предметів професійно-теоретичної підготовки. У практичному турі конкурсанти виконували три завдання, які відповідають вимогам кухаря 5 кваліфікаційного розряду: приготування  гарячої  страви «Веллінгтон», десерту «Сирно-фруктовий», страв із переліку інгредієнтів «Чорного ящику».

Журі, до складу якого входили  знані  фахівці   ресторанного   господарства
м. Херсона,  ретельно стежили за якістю виконання конкурсних завдань, дотриманням  правил безпеки, санітарії та гігієни.

Наше училище на цьому конкурсі представляв майстер виробничого навчання Баштирєв Іван Миколайович, який показав свою майстерність, креативність, проникся атмосферою змагання
Тетяна Михайлівна  Холявко, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області, нагороджуючи конкурсантів, зазначила, що всі вони є фахівцями своєї справи, та побажала їм невичерпної енергії, наснаги, творчих здобутків, удосконалення професійної майстерності.

фото - перегдляд

 

Презентація методичних розробок

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Похожее изображение30 травня, в методкабінеті відбулася презентація методичних розробок  класних керівників з патріотичного напрямку виховання учнів. Теми були різні:

-         Конституція – основа моєї держави;

-         Хай квітне моя Україна;

-         Україна – суверенна і незалежна держава»;

-         Україна – єдина! Україна - це ми! Та інші.

В ході презентації  кл. керівники обмінялись досвідом  з патріотичного виховання учнів.

фото - перегляд

 

Міжнародний день біорізноманіття

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Міжнародний день біорізноманіття22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Темою цьогорічного міжнародного дня біорізноманіття є відзначення 25-річчя набрання чинності Конвенції про біорізноманіття.

Міжнародний день біорізноманіття це ще одна нагода звернути увагу владних структур та громадськості на проблему безповоротної втрати на Землі багатьох представників флори та фауни.

У нашому училищі був проведений круглий стіл: «Екологічні аспекти природокористування»,  на якому розглядалося питання збереження флори і фауни Азово-Сиваського національного парку.

фото - перегляд

 

Вітаємо з нагородою!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».Науково-дослідний інститут українознавства проводив Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».

В цьому конкурсі взяла участь викладач фізики та інформатики Шпак Ольга Олександрівна. У номінації «Авторський розвивальний урок з предметів фізико-математичного циклу на українознавчій основі» вона за свій урок з астрономії «Реактивний рух. Розвиток космонавтики. Внесок українських учених» посіла ІІ місце і  була нагороджена Дипломом Міжнародного конкурсу.

Вітаємо нашу Ольгу Олександрівну з цією нагородою!Картинки по запросу букет цветов

фото - перегляд

 

«Право на пам’ять»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу депортація кримськотатарського Ð½Ð°ÑÐµÐ»ÐµÐ½Ð½ÑПід такою  назвою 17 травня 2018 року в училищі пройшов Урок пам’яті щодо трагічних подій, пов’язаних з депортацією з Криму кримських татар. Урок підготувала класний керівник Казакова А.Л. разом з учнями  групи № 24.

Учні ознайомилися з однією із самих трагічних сторінок в історії кримських татар – депортацією кримськотатарського населення, що розпочалася 18 травня 1944 року, з причинами та наслідками депортації. Вони побачили незламність духу кримськотатарського населення в боротьбі за право повернення на свою історичну батьківщину, що в умовах тоталітарної держави, якою був СРСР і в яку перетворюється Російська Федерація, неможливе дотримання прав та свобод ні окремої людини, ні народу в цілому, що сучасні події в Криму, а саме його анексія і проголошення частиною Російської Федерації, створюють можливість для так званої «добровільної» депортації кримських татар.

фото - перегляд

 

Наші учні взяли участь у навчанні Військово-Морських Сил України

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу українські морські піхотинциНа території нашого району  проходили навчання Військово-Морських Сил України. Особовий склад підрозділу морської піхоти ВМС ЗСУ під керівництвом командувача морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-майора Юрія Содоля. Командуючий запросив волонтерів, ветеранів АТО та учнів навчальних закладів Генічеського району на полігон, де вони ознайомилися з бойовою підготовкою українських морських піхотинців та їхніми навиками десантування з літака.

Громадська організація «Волонтер» та громадська організація «Ветеранів АТО Генічеського району та АР Крим» провели заходи з організації виїзду учнів з ВПУ-17, ПТУ-27 та медичного училища м. Генічеська для зустрічі з військовослужбовцями.

Наші учні повернулися з полігону у захваті від військової майстерності та особистих здібностей, які були продемонстровані нашими захисниками, та відчуттям повної захищеності. Запрошені на власні очі переконались, що українські морські піхотинці в змозі виконати будь-які бойові завдання поставлені перед ними.

фото - перегляд

 

У Генічеську відсвяткували 73 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Картинки по запросу 9 травня

9 травня ми згадуємо про тих, хто ціною власного життя захистив світ від нацизму та вшановуємо ветеранів, яких на жаль з кожним роком стає все менше і менше.

З квітами в руках, українською символікою та державними прапорами мешканці міста пройшли по центральним вулицям Генічеська до парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка. У колонні були представники різних поколінь військових, які  знають, що таке війна і зараз роблять все можливе для збереження незалежності і миру в Україні.

У парку мітинг – реквієм відкрив міський голова Олександр Тулупов, який привітав всіх зі святом і згадав про подвиг людей старшого покоління, які назавжди будуть для нас взірцем відваги, мужності та любові до рідного народу і України. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять героїв, які в різні роки віддали своє життя за незалежність та цілісність рідної країни.

Усі присутні не стримували сліз коли чули пісні народжені у часи Другої світової війни, які  своєю тематикою  хвилювали людські серця. Одну з цих пісень  виконала керівник гуртка художньої самодіяльності нашого училища Вікторія  Гаркуша.

Після мітингу всіх ветеранів запросили до польової кухні. Їх пригощали солдатською кашею, яку приготували майстри виробничого навчання. Обслуговували, ветеранів та всіх бажаючих відвідати кашу, учні нашого училища.

фото - перегляд

 

У Генічеському районі День пам'яті і Примирення відзначили легкоатлетичним кросом

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение8 травня Україна, як і країни Європи, відзначає День пам'яті та Примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

ВГенічеську за ініціативою районної ради був організований легкоатлетичний крос «Пам'ять поколінь», в якому взяли участь близько 50 осіб.

Склад учасників був найрізноманітніший, як за віком, так і спортивній підготовці. А дистанція марафону (8,8 км), не злякала не тільки місцевих спортсменів, але і підприємців, громадських діячів, активістів, звичайних мешканців району і чиновників, включаючи голови райради Андрія Євстратова, голову Генічеської РДА Олександра Воробйова, керівника апаратом районної ради Сергія Коржового.

Від нашого училища у кросі приймали участь викладачі та майстри виробничого навчання: Казакова Анастасія Леонідівна, Золотарьов Сергій Миколайович, Бєлічко Ігор Олександрович, Максименко Олександр Петрович.

Крос стартував у Генічеську в парку Слави, а закінчився на Арабатській Стрілці біля меморіалу «Гармата», де у вересні 1941 року моряки-артилеристи 127-ї батареї Чорноморського флоту стримували німецькі війська, що рвалися в Крим.

На завершення учасники кросу, присутні ветерани і представники районної влади та Счастливцевскої сільської ради вшанували пам'ять загиблих у роки Другої Світової війни,поклали квіти до Пам'ятного знаку та скуштували смачний плов, яким пригощали наші майстри виробничого навчання Шаповалова Олена Петрівна та Скрипка Наталя Анатоліївна.

фото - перегляд

 

На Чонгарі відзначили День прикордонника

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День прикордонникаВперше в цьому році, згідно з Указом Президента України, День прикордонника відзначався 30 квітня на честь 100-річчя прикордонної служби. Саме в цей день Українська Народна Республіка встановила кордони своєї держави.

З цієї нагоди у залі Чонгарського Будинку культури зібралися прикордонники двох відділів Бердянського загону Держприкордонслужби — «Генічеськ» та «Чонгар», ветерани прикордонної служби, військові, представники влади, жителі та молодь села, та учні групи № 24  разом з майстром виробничого навчання Золотарьовим Сергієм Миколайовичем, який приймав участь в АТО.

Кращі прикордонники були відзначені грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради. Також були оголошені подяки ветеранам, які в різні роки проходили службу в прикордонних військах.

Зі святом вітали голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, його заступник Гульнара Бекірова, депутат райради Володимир Остапчук, Чонгарській сільський голова Галина Коваль, начальник відділу прикордонної служби «Генічеськ» підполковник Олексій Гетьман, голова громадської організації ветеранів-прикордонників Генічеського району Анатолій Харламов, начальник відділу культури РДА Вікторія Сухорукова, молодь села Чонгар.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены