русукр

Новости

Конкурс "Наша земля - Україна"

 

Новорічне привітання!!!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

/

 

Фото-звіт з декади прав

 

З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

/

 

Змагання обласної Спартакіади з настільного тенісу

Досягнення наших учнів в обласних спортивних змаганнях серед учнів ПТНЗ з настільного тенісу.

16 грудня 2021 року на базі ВПУ № 17 м. Генічеська в спортивній залі 0 10:00 годині відбулися зональні змагання обласної Спартакіади з настільного тенісу між  командами  ПТНЗ  серед юнаків та дівчат.

В змаганнях приймали участь наступні команди–учасники: Генічеське ВПУ № 17,  ПТУ № 27 м. Генічеськ та  Іванівський ПАЛ.

Змагання  пройшли  в  теплій дружній  атмосфері, але усі команди учасників завзято змагалися за призові місця. Місця між командами учасників в змаганнях з настільного тенісу розподілились наступним чином:

Дівчата:

I місце -  ПТУ № 27 м. Генічеськ

II місце -  Генічеське ВПУ № 17

III місце -  Іванівський ПАЛ

 

Юнаки:

I місце -  Генічеське ВПУ № 17

II місце -  ПТУ № 27 м. Генічеськ

III місце - Іванівський ПАЛ

Побажаємо нашим учасникам бути більш стараннішими та наполегливішими в боротьбі за кращі місця в змаганнях!

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Учнівський та педагогічний колектив Професійно – технічного училища  приєдналися до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Акція проходила з 25 листопада по 10 грудня під девізом «Від миру вдома до миру в усьому світі», з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства.

В рамках акції «16 днів проти насильства» психологічною службою розповсюджувалися інформаційно – просвітницькі буклети «Протидія насильству», «Життя без насильства», «Попередження насильства в сім’ї» серед здобувачів освіти та надавалися рекомендації педагогам щодо подолання проявів насильства серед підлітків.

Протягом акції проведені профілактичні заходи:

-Акція «Синя стрічка»;

-Психологічна гра «Підтримай мене»;

-Анкетування здобувачів освіти «Виявлення насильства», «Молодь та противоправна поведінка»;

-Просвітницький  захід "Всесвітній день боротьби зі СНІДом», перегляд та обговорення відео – презентації «Знати, щоб жити». На закріплення матеріалу  гра «Міф чи правда»;

-Година спілкування «Живи вільно».  За допомогою настільних ігор «Рожеві окуляри» , «Ліза та її друзі подорожують світом»  ознайомили учнів з противоправними явищами торгівлі людьми, з його сучасними проявами;

-Бесіда – дискусія «Захист своїх прав в інтернеті. Говорили про секстинг, грумінг. Учням продемонстрували та обговорили презентації та відео з даної тематики;

-Година спілкування «Мій світ без жорстокості й насильства», «Кібербулінг»;

-Просвітницький захід «Ти – людина, значить маєш право» до Міжнародного дня захисту прав людини, а також соціологічне дослідження «Молодь про свої права».

Підводячи підсумок проведення щорічної міжнародної акції «16 днів проти насильства», можна відмітити, що здобувачі освіти зрозуміли те, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати «Ні!» насильству!  Тож давайте будемо сильнішими: творити добро, помічати красу навколо себе і дарувати її оточуючим!

 

 

Наказ №265 від 02.12.2021 р. "Щодо організації освітнього процесу з 06.12.2021 року»

 

26 листопада - День пам'яті жертв голодомору

 

Наказ №245 Про продоження дії наказу 227 від 29.10.2021 року «Щодо організації освітнього процесу з 01.11.2021 року

 

9 листопада - День української мови і писемності

9 листопада  - День української мови і писемності.

“Найбільше і найдорожче добро

в кожного народу – це його мова”

(П. Мирний)

Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української мови і писемності.

Мова – це віконце, через яке людина бачить світ. Це своєрідна візитна карта кожної людини, за якою судять про її освіченість, ерудицію, начитаність.

У цей день адміністрація училища, викладачі, майстри в/н, здобувачі освіти долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Слідом за пам'яттю » ,  який написав і надиктував письменник Юрій Андрухович.

Цього ж дня в училищі проходив I етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика( в онлайн режимі), у якому взяли участь здобувачі освіти І-ІІІ курсів.

До Дня української писемності та мови в кожній групі відбулися виховні заходи з метою поглибити знання учнів про історію виникнення й становлення письма, історію українського правопису та виховати почуття поваги до народу, любові до рідної української мови.

 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ УЧИЛИЩЕ!

Восени, а саме 11 листопада, Професійно-технічне училище № 27 святкує 67-й   день народження. За роки існування заклад пройшов славетний шлях. Колектив училища має пишатися тим, що нині це місце для інноваційної творчості, де оновлюють зміст і структуру навчально-виробничого процесу, де успішно впроваджують сучасні методи і технології.

Наш навчальний заклад для тих, хто хоче стати професіоналом своєї справи. Тут учні навчаються долати труднощі й перешкоди, досягати успіху, виконувати свою роботу на вищому рівні. Педагогічні працівники розкривають потенціал кожного учня, дають можливість стати кимось в житті, вміти заробляти власними руками та розумом. А хто навчається, той понад усе старається продовжувати гідну справу навчання. Адже для цього в училищі є все необхідне. Викладачі й майстри виробничого навчання навчального закладу засвідчили свій професійний досвід у справі навчання й виховання молоді. Їхня діяльність спрямована на досягнення покращення ефективності професійного рівня здобувачів освіти.

Не дивлячись на важкі часи, училище не тільки зберегло матеріально-технічну базу, але й зміцнило її. За це величезна подяка всьому колективу.

Слід також висловити величезну подяку попередньому керівнику нашого училища, який зробив вагомий внесок у розбудову навчального закладу, а саме Шведову А.І. на жаль, покійному.

Творити добро – це життєве кредо кожного співробітника училища, яке має свою славну історію, живе творчим сучасним, визначає перспективи на майбутнє!

Нині колектив училища – це чудові викладачі та майстри виробничого навчання; заслужені ветерани професійної освіти, їхній педагогічний досвід важко переоцінити, працівники середнього віку, висококласні професіонали, а також освічена й талановита молодь, сповнена трудового завзяття, яка йде на зміну старшим поколінням, переймаючи від них усі кращі надбання.

Пошукова робота у ПТУ № 27 невичерпне джерело творчості, де новітні методики і підходи засвоєння обраної професії відкривають нові горизонти. Адже з-за парти училища вийшло в самостійне життя понад 16080  дипломованих спеціалістів. Пишаємося нашими випускниками, які знайшли своє покликання, стали потрібні суспільству. Нехай життєві труднощі не зменшують оптимізму і віри в світле майбутнє .

З нагоди  прийміть, шановні працівники училища, найсердечніше вітання і побажання міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди, творчої наснаги і довголіття, радісної праці, вічної молодості і вдячних здобувачів освіти, а учням – світлих думок і чистих сердець, готових приймати та втілювати в життя мудрість наставників!

Хай доля шле усім добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних.
Дні щедрі, мов рушник квітчастий,
Хай стеляться до Ваших ніг.

 

  

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены