русукр

Новости

Творчі звіти методичних комісій за 2019-2020 навчальний рік

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Творчі звіти методичних комісій за 2019-2020 навчальний рік

 

Наказ №87 "Щодо організації освітнього процесу під час карантину"

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Про підвищення цифрової грамотності

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Про підвищення цифрової грамотності.pdf

 

Творчий звіт Чудакової О.О.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Творчий звіт Чудакової О.О.docx

Фото

 

75 РОКІВ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

8 та 9 травня ми разом з Європою та світом відзначаємо День пам’яті та примирення, вшановуємо мужність і відданість тих, хто 75 років тому здобував перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі.

Нехай мужні подвиги наших ветеранів стануть поштовхом до перемог та звершень кожної людини сьогодення.

Сердечно бажаємо кожному миру і злагоди, щасливих і довгих років життя, добробуту і благополуччя кожній родині. 

Наказ №82 "Щодо організації освітнього процесу під час карантину"

 

Запрошуємо до навчання учнів

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

 

Дистанційне навчання_

Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

1 Курс: 10 група 11 група 15 група 18 група


2 Курс: 20 група 21 група 25 група


3 Курс: 30 група 31 група 34 група


4 Курс: 40 група 41 група 44 група

Гурткова робота

Графік консультацій викладачів під час карантину

Посилання на сайт викладача історії Шепель О.Є.

Розклад телевізійних уроків проєкту “Всеукраїнська школа онлайн”

перегляд

 

Участь у конкурсі «Викладач – 2020»

З метою виявлення та підтримки кращих викладачів області; підвищення престижності професії вчителя в суспільстві; активізації педагогічних працівників щодо підвищення якості навчання та розвитку творчої майстерності педагогів; узагальнення і розповсюдження досвіду роботи та стимулювання їх творчого потенціалу Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Херсонській області оголосив проведення обласного конкурсу «Викладач року-2020» ( номінація «Історія України» )  .

В цьому заході наш заклад представляє викладач історії Шепель Олена Євгенівна, яка пройшла перший відбірковий етап 27 лютого 2020 року  та прийняла участь у другому етапі конкурсу, який відбувався з 02 по 24 квітня 2020року. Головним завдання другого етапу конкурсу  було створення персонального сайту.

Бажаємо успіхів в подальшій роботі!


Посилання на сайт Шепель О.Є ви можете знайти у розділі «Дистанційне навчання».

Методист                                                                                  Синичкіна О.С

 

Наказ №81 "Щодо організації освітнього процесу під час карантину"

 

Заходи щодо забезпечення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій, організації виконання методичної та організаційно-педагогічної роботи під час карантину педагогічними працівниками ПТУ-27 М.Генічеська.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

З 12 березня 2020 року, відповідно епідеміологічної ситуації в Україні, та запровадженням карантину в ПТУ-27 М.Генічеська був розроблений та затверджений план заходів щодо виконання працівниками методичної та організаційно – педагогічної  роботи, графік контролю та план роботи училища. Крім того, були внесені зміни до освітніх програм, спрямовані на виконання державного стандарту у повному обсязі. Робочий час педагогічних працівників був максимально наближений до розкладів навчальних занять та поточного режиму роботи.

Викладачі та майстри виробничого навчання організували самостійне опанування навчальних дисциплін  та довели до відома учнів у дисциплінарній формі. Разом з тим були розроблені та затверджені індивідуальні плани роботи, плани самоосвіти та графік консультацій педагогічних працівників під час карантину. Крім того, була організована участь викладачів та майстрів виробничого навчання у вебінарах, онлайн конференціях, майстер-класах та інших освітніх заходах.

Педагогічні працівники навчального закладу проводять заняття згідно з розкладом у дистанційному режимі. Для цього забезпечується постійний доступ до учбових матеріалів на сайті училища у розділі « Дистанційне навчання». З графіком  консультацій та планом заходів можна ознайомитися у розділі «Методичний кабінет».

З метою самоосвіти та вдосконалення педагогічної майстерності методистом постійно надаються консультації та проводяться  ІМН у дистанційному режимі. Поряд з цим викладачам училища надано рекомендації щодо оновлення електронного ресурсу різнорівневими завданнями для контролю знань учнів, складання інтерактивних вправ з використанням онлайн-сервісу LearningApps. Створення завдань з використання сервісу Google Форми у навчальному процесі.

Освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання згідно діючих розкладів систематично контролюється адміністрацією закладу.

 

 

Методист                                                                                                 О.С  Синичкіна

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены