русукр

Новости

УВАГА! ПРОБНЕ ЗНО

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 


Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти інформує, що з 05 січня до 22 січня 2022 року на сайті Херсонського РЦОЯО (https://khersontest.org.ua/) триває реєстрація на пробне ЗНО для всіх, хто бажає ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

1. Пробне ЗНО проходитиме 19 березня 2022 року (українська мова; українська мова та література) та 26 березня 2022 року (біологія; географія; історія України; математика; математика (завдання рівня стандарту); фізика; хімія; іноземні мови (англійська, іспанська, німецька, французька) очно в пунктах пробного ЗНО. Обрати можна один або два предмети.

2. Реєстрація вважається завершеною за умови надходження коштів на рахунок Херсонського РЦОЯО - в Особистому кабінеті протягом 5 робочих днів з дня оплати з’являється статус «Сплачено».

3.  Вартість пробного ЗНО складає 300 гривень за один предмет. Останній день оплати - 25 січня 2022 року.

4. Результати пробного ЗНО визначатимуться за рейтинговою шкалою 100-200 балів та критеріальною шкалою 1-12 балів з усіх предметів пробного ЗНО, окрім «математики рівень стандарту», де передбачено результат лише за шкалою 1-12 балів.

5.  Усі учасники пробного ЗНО після проходження очного пробного тесту в день тестування матимуть можливість зі сторінки Особистого кабінету завантажити тестовий зошит із будь-якого предмета і попрацювати із завданнями самостійно у зручний для них час.

6.  Уся інформація, необхідна учасникам пробного ЗНО, буде розміщена на сторінках Особистих кабінетів у такі строки:

10 березня - розміщення запрошення;

19 березня - викладення робочих зошитів з української мови, української мови та літератури;

26 березня — викладення робочих зошитів з усіх предметів;

з 19 до 21 березня - робота Сервісу визначення результатів з української мови, української мови та літератури (учасники мають внести відповіді з  української мови, української мови та літератури);

з 26 до 29 березня — робота Сервісу визначення результатів з усіх предметів (учасники мають внести відповіді з опрацьованих ними предметів);

25 березня — оприлюднення результатів пробного ЗНО з української мови, української мови та літератури;

01 квітня - оприлюднення результатів пробного ЗНО з усіх предметів.

Більш докладна інформація вміщена в розділі «Пробне ЗНО-2022» на сайті Херсонського РЦОЯО: https://khersontest.org.ua/probne_zno

 

Зі світлим святом Різдва!

 

 

Конкурс "Наша земля - Україна"

 

Новорічне привітання!!!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

/

 

Фото-звіт з декади прав

 

З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

/

 

Змагання обласної Спартакіади з настільного тенісу

Досягнення наших учнів в обласних спортивних змаганнях серед учнів ПТНЗ з настільного тенісу.

16 грудня 2021 року на базі ВПУ № 17 м. Генічеська в спортивній залі 0 10:00 годині відбулися зональні змагання обласної Спартакіади з настільного тенісу між  командами  ПТНЗ  серед юнаків та дівчат.

В змаганнях приймали участь наступні команди–учасники: Генічеське ВПУ № 17,  ПТУ № 27 м. Генічеськ та  Іванівський ПАЛ.

Змагання  пройшли  в  теплій дружній  атмосфері, але усі команди учасників завзято змагалися за призові місця. Місця між командами учасників в змаганнях з настільного тенісу розподілились наступним чином:

Дівчата:

I місце -  ПТУ № 27 м. Генічеськ

II місце -  Генічеське ВПУ № 17

III місце -  Іванівський ПАЛ

 

Юнаки:

I місце -  Генічеське ВПУ № 17

II місце -  ПТУ № 27 м. Генічеськ

III місце - Іванівський ПАЛ

Побажаємо нашим учасникам бути більш стараннішими та наполегливішими в боротьбі за кращі місця в змаганнях!

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Учнівський та педагогічний колектив Професійно – технічного училища  приєдналися до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Акція проходила з 25 листопада по 10 грудня під девізом «Від миру вдома до миру в усьому світі», з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства.

В рамках акції «16 днів проти насильства» психологічною службою розповсюджувалися інформаційно – просвітницькі буклети «Протидія насильству», «Життя без насильства», «Попередження насильства в сім’ї» серед здобувачів освіти та надавалися рекомендації педагогам щодо подолання проявів насильства серед підлітків.

Протягом акції проведені профілактичні заходи:

-Акція «Синя стрічка»;

-Психологічна гра «Підтримай мене»;

-Анкетування здобувачів освіти «Виявлення насильства», «Молодь та противоправна поведінка»;

-Просвітницький  захід "Всесвітній день боротьби зі СНІДом», перегляд та обговорення відео – презентації «Знати, щоб жити». На закріплення матеріалу  гра «Міф чи правда»;

-Година спілкування «Живи вільно».  За допомогою настільних ігор «Рожеві окуляри» , «Ліза та її друзі подорожують світом»  ознайомили учнів з противоправними явищами торгівлі людьми, з його сучасними проявами;

-Бесіда – дискусія «Захист своїх прав в інтернеті. Говорили про секстинг, грумінг. Учням продемонстрували та обговорили презентації та відео з даної тематики;

-Година спілкування «Мій світ без жорстокості й насильства», «Кібербулінг»;

-Просвітницький захід «Ти – людина, значить маєш право» до Міжнародного дня захисту прав людини, а також соціологічне дослідження «Молодь про свої права».

Підводячи підсумок проведення щорічної міжнародної акції «16 днів проти насильства», можна відмітити, що здобувачі освіти зрозуміли те, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати «Ні!» насильству!  Тож давайте будемо сильнішими: творити добро, помічати красу навколо себе і дарувати її оточуючим!

 

 

Наказ №265 від 02.12.2021 р. "Щодо організації освітнього процесу з 06.12.2021 року»

 

26 листопада - День пам'яті жертв голодомору

 

Наказ №245 Про продоження дії наказу 227 від 29.10.2021 року «Щодо організації освітнього процесу з 01.11.2021 року

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены