русукр

Новости

Наказ №38 "Щодо організації освітнього ппроцессу"

 

Акція до Дня щастя

20 березня професійно-технічне училище -27  у складі здобувачів освіти та педагогічного колективу провели вуличну профорієнтаційну акцію до Дня щастя. Ознайомили всіх мешканців та гостей міста зі своїм навчальним закладом. Разом з тим, створення гарячого настою здобувачі освіти пригощали в костюмі мультяшного персонажу свої фірмові пряники, цукерки, дарували гарний настрій, повітряні кульки та розповсюджували буклети про свій навчальний заклад.

* якщо ти стоїш на порозі в нове життя, попереду складний і відповідальний вибір- куди піти вчитися і ким бути?

* якщо в тебе виникає бажання оволодіти робочою, сучасною професією?

Приходь до Професійно-технічного училища -27 м. Генічеська. Усі охочі можуть дізнатися про інновації в освітньому процесі, про форми та методи діяльності. Запрошуємо усіх бажаючих разом з друзями та родиною відвідати ПТУ-27 прийняти участь у заході та завітати на День відкритих дверей 22 квітня 2021 року о 10:00 .

У програмі заходу:

-презентація спеціальностей та освітніх програм;

- ознайомлення з умовами вступу;

- прес конференція про навчання, проживання, дозвілля;

- майстер- клас " Пиріжечки я люблю, усіх разом накормлю";

- екскурсія училищем, відвідування лабораторій, майстерні;

- неформальне спілкування з викладачами, майстрами виробничого навчання, здобувачами освіти.

Ми чекаємо саме на тебе!

Наша адреса: м. Генічеськ вул. Ковпака, 36. 

COVID-19

В зв’язку з веденням на території області «помаранчевого» рівня епідем-небезпеки проводиться широке інформування, та роз’яснювальна робота серед представників училища, щодо дотримання карантинних вимог.

Випускаються і оновлюється інформаційний бюлетень.

Посилено контролюється сан-епідстан в училищі.

Ведеться журнал контролю температурного скринінгу.

Контролюється наявність захисних засобів у всіх працівників і учнів, наявність маскового режиму, антисептичних засобів для обробки рук, протягом дня проводиться очищення і дезінфекція поверхонь про що ведеться запис у відповідних журналах.

Для запобігання короновірусу COVID-19 в училищі, медпрацівником постійно проводиться пропаганда, бесіди, опитування працівників училища на згоду, щодо вакцинації.

Завдяки проведенню всіх цих заходів, були виявлені працівники які дали згоду на вакцинацію .

Інформаційна робото щодо популяризації вакцинації постійно триває.


 

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

15 березня в ПТУ-27 м. Генічеська відбулася атестація педагогічних працівників.

Список педагогічних працівників, які атестувалися у 2020-21н.р. у ПТУ-27 м. Генічеська:

  1. Ігнатюк Людмила Михайлівна, соціальний педагог
  2. Протасевич Людмила Олександрівна, практичний психолог
  3. Родін Сергій Олександрович, майстер виробничого навчання
  4. Семенов Олександр Васильович, майстер виробничого навчання
  5. Собчук Олена Григорівна, майстер виробничого навчання
  6. Стрюков Олександр Миколайович, майстер виробничого навчання

Працівники, які атестувалися, поділилися своїм досвідом роботи, надбаннями і представили членам атестаційної комісії матеріали, набуті впродовж межатестаційного періоду, а саме: свої портфоліо, записи фрагментів відкритих уроків, майстер-класів, роздаткові матеріали, сертифікати за навчання та друкування своїх методичних розробок уроків у пресі.

За рішенням атестаційної комісії соціальному педагогу встановлений підвищений тарифний розряд, практичному психологу присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії». Майстри виробничого навчання підтвердили свої тарифні розряди.


 

День добровольця

День добровольця. Відповідну постанову було прийнято Верховною Радою на засіданні 17 січня 2017. У цей день в 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, який пізніше був переформований в 1-й батальйон оперативного призначення НГУ імені Кульчицького. Основною метою святкування є - вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань.