русукр

Новости

Наказ №245 Про продоження дії наказу 227 від 29.10.2021 року «Щодо організації освітнього процесу з 01.11.2021 року

 

9 листопада - День української мови і писемності

9 листопада  - День української мови і писемності.

“Найбільше і найдорожче добро

в кожного народу – це його мова”

(П. Мирний)

Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української мови і писемності.

Мова – це віконце, через яке людина бачить світ. Це своєрідна візитна карта кожної людини, за якою судять про її освіченість, ерудицію, начитаність.

У цей день адміністрація училища, викладачі, майстри в/н, здобувачі освіти долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Слідом за пам'яттю » ,  який написав і надиктував письменник Юрій Андрухович.

Цього ж дня в училищі проходив I етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика( в онлайн режимі), у якому взяли участь здобувачі освіти І-ІІІ курсів.

До Дня української писемності та мови в кожній групі відбулися виховні заходи з метою поглибити знання учнів про історію виникнення й становлення письма, історію українського правопису та виховати почуття поваги до народу, любові до рідної української мови.

 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ УЧИЛИЩЕ!

Восени, а саме 11 листопада, Професійно-технічне училище № 27 святкує 67-й   день народження. За роки існування заклад пройшов славетний шлях. Колектив училища має пишатися тим, що нині це місце для інноваційної творчості, де оновлюють зміст і структуру навчально-виробничого процесу, де успішно впроваджують сучасні методи і технології.

Наш навчальний заклад для тих, хто хоче стати професіоналом своєї справи. Тут учні навчаються долати труднощі й перешкоди, досягати успіху, виконувати свою роботу на вищому рівні. Педагогічні працівники розкривають потенціал кожного учня, дають можливість стати кимось в житті, вміти заробляти власними руками та розумом. А хто навчається, той понад усе старається продовжувати гідну справу навчання. Адже для цього в училищі є все необхідне. Викладачі й майстри виробничого навчання навчального закладу засвідчили свій професійний досвід у справі навчання й виховання молоді. Їхня діяльність спрямована на досягнення покращення ефективності професійного рівня здобувачів освіти.

Не дивлячись на важкі часи, училище не тільки зберегло матеріально-технічну базу, але й зміцнило її. За це величезна подяка всьому колективу.

Слід також висловити величезну подяку попередньому керівнику нашого училища, який зробив вагомий внесок у розбудову навчального закладу, а саме Шведову А.І. на жаль, покійному.

Творити добро – це життєве кредо кожного співробітника училища, яке має свою славну історію, живе творчим сучасним, визначає перспективи на майбутнє!

Нині колектив училища – це чудові викладачі та майстри виробничого навчання; заслужені ветерани професійної освіти, їхній педагогічний досвід важко переоцінити, працівники середнього віку, висококласні професіонали, а також освічена й талановита молодь, сповнена трудового завзяття, яка йде на зміну старшим поколінням, переймаючи від них усі кращі надбання.

Пошукова робота у ПТУ № 27 невичерпне джерело творчості, де новітні методики і підходи засвоєння обраної професії відкривають нові горизонти. Адже з-за парти училища вийшло в самостійне життя понад 16080  дипломованих спеціалістів. Пишаємося нашими випускниками, які знайшли своє покликання, стали потрібні суспільству. Нехай життєві труднощі не зменшують оптимізму і віри в світле майбутнє .

З нагоди  прийміть, шановні працівники училища, найсердечніше вітання і побажання міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди, творчої наснаги і довголіття, радісної праці, вічної молодості і вдячних здобувачів освіти, а учням – світлих думок і чистих сердець, готових приймати та втілювати в життя мудрість наставників!

Хай доля шле усім добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних.
Дні щедрі, мов рушник квітчастий,
Хай стеляться до Ваших ніг.

 

  

«КОЗАЦЬКА НАСНАГА»

07.10.2021 року в ПТУ № 27 м. Генічеська в спортивному залі в 11:00 годині відбулися змагання з програми обласної Спартакіади «Козацька наснага» присвячені «Дню Захисника України». В змаганнях приймали участь два курені по 10 учасників:

Курінь I «Запорозькі козаки;

Курінь II «Відважні козаки».

Змагання проходили в напруженій атмосфері, так як усі курені учасників активно та відчайдушно змагалися за кращі місця. Учасники змагань продемонстрували такі спортивні якості, як витривалість, мужність, згуртованість, силу. Місця між командами розподілилися наступним чином:

І місце Курінь I «Запорозькі козаки»;

ІІ місце Курінь II «Відважні козаки».

Всі команди були нагороджені грамотами та кондитерськими виробами.

То ж привітаємо наші команди та побажаємо їм і надалі бути сильними, мужніми та непереможними!!!

 


 

З Днем Вчителя

З Днем Вчителя!!!

 

 

 

 

 

«Книжкова скарбниця»

В рамках проведення декади бібліотеки 21.09.2021 року здобувачі освіти групи №10 відвідали бібліотеку училища.

Бібліотекар Баранова Т.А. - познайомила з правилами користування бібліотекою, різноманітністю книг у бібліотеці; залучила здобувачів освіти до читання книг та бережливого ставлення до них.

Діти разом з бібліотекарем пройшли всі таємні схованки «книжкової скарбниці», розгадували загадки, знайомилися з правилами поводження в бібліотеці.

Учні отримали багато корисної інформації. Також кожен бажаючий записався в абонемент.

 

 

 

 

 


 

Спартакіада присвячена Дню фізичної культури та спорту та Олімпійському руху

Досягнення наших учнів в

змаганнях з легкої атлетики

09.09.21 року на міському стадіоні «Будівельник» пройшла святкова лінійка, присвячена Дню фізичної культури та спорту та Олімпійському руху,  на яку було запрошено почесного  гостя  -  Філіппову Лілію Фридріхівну (начальника відділу сім'ї, молоді та спорту районної адміністрації м. Генічеська).

Після відбулись: розминка «Зарядка для всіх», а потім  змагання з легкої атлетики між групами училища. В змаганнях приймали участь  учні навчальних груп училища, а саме: 10, 14, 18, 20, 21, 24, 35, 40.

В програму змагань з легкої атлетики входили наступні види спорту: повільний забіг (100 м, 800 м – юнаки, 60 м, 500 м - дівчата), стрибки у довжину з розбігу (юнаки та дівчата), жим двох гир по 16 кг (юнаки), підтягування у висі (юнаки) та зустрічні спортивні ігри з футзалу(юнаки), волейболу (юнаки та дівчата).

I місце серед юнаків з бігу на 100 м – Стрельцов Олександр гр.14 (13.1)

II місце   -                                               Потатурін Сергій гр.24 (13.2)

III місце  -                                              Акімов Олександр гр.35 (13.3)

I місце серед юнаків з бігу на 800 м - Вирвихвост Андрій гр.24 (2.3)

II місце   -                                                Асанов Алі гр.14 (2.4)

III місце -                                                Романов Данило гр.24 (2.5)

I місце серед дівчат з бігу на 60 м – Ткачук Анастасія гр.21 (9.9)

II місце  -                                             Бранчук Поліна гр.21 (10.6)

III місце -                                             Терленді Лідія гр.10 (10.8)

I місце серед дівчат з бігу на 500 м – Кобилянська Анна гр.10 (1.4)

II місце -                                                Новітня Анастасія гр.20 (1.5)

III місце -                                              Кравцова Руслана гр.40 (2.0)

Стрибки у довжину з розбігу:

I місце серед юнаків -          Вирвихвост Андрій гр.24 (5.10)

II місце -                                Торгашин Артем гр.35 (4.85)

III місце -                               Хмельовський Ілля гр.10 (4.70)

Стрибки у довжину з розбігу:

I місце серед дівчат -            Бранчук Поліна гр.21 (3.40)

II місце -                                 Ткачук Анастасія гр.21 (3.35)

III місце -                                Бунятова Ілона гр.20 (3.10)

Жим двох гир по 16 кг:

I місце серед юнаків -             Гасанов Самір гр.35 (25 разів)

II місце -                                   Йонюр Фаті гр.14 (20 разів)

III місце -                                 Барабаш Владислав гр.35 (19 разів)

Підтягування у висі:

I місце серед юнаків -             Грицишин Денис гр.35 (36 разів)

II місце -                                   Грицишин Микита гр.35 (29 разів)

III місце -                                 Стрельцов Олександр гр.14 (24 разів)

Після змагань відбулось нагородження кращіх спортсменів училища почесними грамотами та урочисте закриття спартакіади з фізичної культури та Олімпійського руху. В спортивних змаганнях учні проявили свою силу волі, мужність, самовідданість, витривалість та бажання займатися спортом.

Фото:

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

День знань!

Впевнено крокуючи в новий 2021-2022 навчальний рік, ПТУ-27 святкує День знань!

Директор закладу Анікєєва Олена, бажає всім здобувачам завзято і наполегливо опановувати основи наук, відчувати радість пізнання і невпинно прагнути до відкриттів і бути завжди здоровими!

Вітаємо всіх з початком нового 2021-2022 навчального року, нехай він буде успішним і плідним для всіх!


 

30 років Незалежності України

Шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора та 30-ї річниці від дня проголошення Незалежності нашої країни!

Роки незалежності стали випробовуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині ми усвідомлюємо, що творення держави – її сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок.

Нехай над нашою державою запанує мирне небо, кожен крок вперед буде багатим на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу, як і кожного українця, міцнішими.

В цей святковий день, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, стабільності і процвітання, родинного тепла, миру і злагоди, оптимізму, професійних успіхів, щоденного натхнення, нових звершень і здобутків!


 

Наказ №159 від 02.08.2021 "Про підготовку до проведення засідання педагогічної ради"

 

УВАГА! Шановні мешканці Генічеська та гості району!

УВАГА !

Шановні мешканці Генічеська та гості району!

Останні декілька днів спостерігається зростання випадків захворювання на коронавірус. Херсонщина готується до третьої хвилі пандемії. Прогнозується рівень смертності від коронавірусної хвороби, викликаної новим штамом Дельта до 12%!

Іншого шляху, ніж вакцинація та створення колективного імунітету не має.

Розпочався 5-й етап вакцинації!

Щеплення може отримати кожен охочий!

Вакцин достатньо (на вибір)! Всі вакцини схваленні та рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я та мають ефективність до 95 %

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ

ВАКЦИНУВАТИСЯ БЕЗОПЛАТНО!

Вакцинація проводиться

в Центрі вакцинації населення

щоденно без вихідних з 10:00 до 16:00 години

за адресою місто Генічеськ проспект Миру, 130  (Центральна районна лікарня).

Лише своєчасно вакцинувавшись, кожен із нас може уберегти себе та близьких від нової хвилі інфекції!

Бережіть себе та ваших рідних!


 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены