русукр

Новости

Випуск- 2021 року груп 40, 41

Сьогодні радіють за своїх випускників, проводжають їх в  дорогу самостійного життя ті, хто розкрив перед ними таємниці наук, хто вболівав за них не менше, аніж батьки, хто радів їхнім успіхам і засмучувався через невдачі. Це наші педагоги та майстри виробничого навчання.

Вам доземно вклоняємось ми,

За любов, за турботу, горіння.

Ми дорослими стали людьми,

Тож спасибі за ваше терпіння!

30 червня ми зібралися з нагоди особливого свята.

Свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, юність і зрілість.

Залишився позаду казково – незвіданий світ пізнання. Попереду самостійне життя.

Шановні випускники! Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто сторінку дитячих літ, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники.

Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї  і нехай поруч з вами крокують Віра, Надія і Любов.

Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного училища пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

У світ широкий, в добру путь випускники 2021 року!


 

Нагородження

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбувся форум "Південна стратегія розвитку"

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

В Херсонській області відбувся  форум "Південна стратегія розвитку" в рамках якого представники місцевих громад та бізнесмени презентували свої проекти, які допоможуть поліпшити умови життя в південних областях України.

Учасників форуму приймали на Арабатській стрілці   в ДПКБ «Південне» Пансіонат «Сокіл» який знаходиться у Генічеському районі в селі Стрілкове . На цьому пансіонаті проходять виробничу практику здобувачі освіти ПТУ-27 м. Генічеська за професією «Кухар. Кондитер» : Качанов Микита,  Листопад Анатолій, Кубаєва Наталія та випускники училища Нєдочітана Аліна, Анасійчук Ілона, Новосьолова Катерина, Самотуга Дарья, Ласкова Анастасія разом з майстрами виробничого навчання Ігнатова Вікторія Анатоліївна, Карпенко Ірина Вікторівна та Баштирєв Іван Миколайович, які приймали активну участь в обслуговуванні форуму.

 

  

Наказ №130 "Про підсумки проведення у 2020-2021 навчальному році щорічного обласного (заочного) огляду-конкурсу художньої творчості "Сузір'я талантів"

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Василь Стефаник. 150-річчя від Дня народження

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Неперевершений майстер соціально-психологічної прози - Василь Стефаник. 150-річчя від Дня народження...