русукр

Новости

Декада кулінарії

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

В рамках декади кулінарії 12 листопада в професійному - технічному училищі пройшов кулінарний Майстер клас кримськотатарської кухні. Викладач спецдисципліни Сідлак Ельміра Шамратівна познайомила всіх присутніх з культурою кримських татар.

Потім колективне приготування і куштування традиційної страви кримськотатарської кухні - бурма з різними начинками.

Майбутні кухарі - кондитери проявили зацікавленість до обраної професії, творчу уяву, ініціативність, активність

ФОТО

ВІДЕО

 

Нам 65 років!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Листопад 2019 року. Він знаменний красивим світлим днем заснування – ПТУ – 27  м.  Генічеська.

65 років - це не тільки історична віха, це рубіж, який дає можливість озирнутися назад і згадати пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто вніс значний внесок для того, щоб сіяти розумне, добре і вічне. Золотий фонд нашого педагогічного колективу.

 

Малявка Анатолій Олексійович 1974 – (45 років)

Кіріяченко Надія Григоріївна 1977 – (42 років)

Чудакова Олена Олександрівна 1982 року – (37 років)

Четирін Василій Вікторович 1984 – 91 з 1993 – (33 роки)

Анікєєва Олена Михайлівна  1985 -1988 з 1998 – (24 роки)

Ігнатова Вікторія Анатоліївна 1986-96 з 1999 -(30років)

Семенова Тетяна Григоріївна 1987 – 91 з 1997 – (26 років)

Шепель Олена Євгенівна 1989 – (30 років)

Цабанюк 1991 – (28 років)

Баштирєва Людмила Петрівна 1992  - (27 років)

Прибильна Світлана Петрівна 1992- (27 років)

СаганЛюбов Анатоліївна 1992- (27 років)

Дейнега Олександра ВікторІвна1993- (26 років)

Карпухіна Ольга Петрівна 1993- (26 років)

Саликіна Лілія Іванівна 1993- (26 років)

Явушкін Павло Віталійович 1995- (24 роки)

Тяжлова  Олена Євгенівна 1995 - (24 роки та навчалась в ПТУ-27)

Іванова Валентина Іванівна 1996 - (23 роки)

Максименко Олександр Петрович 1996- (23 роки)

Максименко Тетяна Василівна 1996- (23 роки)

Золотарьов Сергій Миколайович 1997- (22 роки)

Макарова Віра Василівна 1997- (22 роки та навчалась в ПТУ-27)

 

Історія жива конкретно в людях

У нас , у всіх і , в кожнім зокрема

І поки серце небайдуже б’ється в грудях

Рокам і людям забуття нема

 

Історію нашого навчального закладу творили не тільки люди з відвертими, чистими, відданими, палаючими серцями, а родини так би мовити, династії.

 

І на сьогодні в стінах ПТУ 27 налічується 4 династії: Семенових, Баштирєвих, Максименко та Шаповалових.

 

Нехай навкруги вирує життя! І як символ його буяння, нехай завжди радісно дзвенять учнівські голоси!

 

День української писемності та мови

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Мова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність функціонування і розвиток етносу у просторовому і часовому вимірах. Мова – могутній дар животворчої й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край. До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів, історичні події, вірування та погляди. Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, відбитих у ній, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу. Саме вона підтримує свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

Щороку в листопаді в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято спрямоване на привернення уваги до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.

В рамках святкування проводиться всеукраїнський  радіодиктанту. В останні роки метою такої масштабної акції є єднання усіх людей з різних куточків України та навіть поза її межами, а також перевірка власних знань з української мови.

8 листопада 2019 року здобувачі освіти, викладачі та працівники училища  долучилися до всеукраїнської акції написання радіодиктанту. Кожен з присутніх відчував піднесення, радість, гордість, що ми – українці.

В цей же день був проведений І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Перед початком конкурсу гуртківці показали літературно- музичну композицію «Лунай, величне наше слово!».

Заступник директора з НР Дейнега О. В. привітала учасників та побажала успіхів у виконанні завдань.

Переможцями І етапу конкурсу журі визначило серед здобувачів освіти І та ІІ курсів – Купчинська Анастасія гр. № 10, серед здобувачів освіти ІІІ та ІV курсів – Корсак Наталя гр. № 40.

Фото

 

Лише вакцинація – надійний захист від дифтерії

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Дифтерія в Україні вже зафіксована в Ужгороді та Києві. Які ознаки цієї хвороби? Як та кому потрібно робити щеплення? Та чи може вакцинія повністю вберегти від цього захворювання?

Виникнення спалаху кору в Україні стало можливе через низький рівень вакцинації населення від цієї інфекції..

Наслідки спалаху дифтерії можуть бути набагато серйознішими. У випадку з кором, за статистикою, серед тисячі хворих помирає одна людина, то від дифтерії – від 50 до 100 смертей на тисячу інфікованих.

В Україні за період з 2011 по 2018 рік зафіксували 40 випадків захворювання на дифтерію та 124 – на правець.

Востаннє епідемія дифтерії в Україні була в 90-х роках ХХ сторіччя. Тоді через низьке охоплення дітей вакцинацією та відсутністю ревакцинації дорослих, захворіли близько 20 тисяч людей, 696 із них померли.

Дифтерія до ХХ сторіччя була основною причиною хвороби і смерті серед дітей і США та Великої Британії. Проте в цих країнах дифтерію побороли майже півстоліття тому.

Хворіють на дифтерію не щеплені або не ревакциновані люди. Єдиний спосіб захиститися від дифтерії і запобігти розвитку небезпечних ускладнень – вакцинація  дітей, згідно з календарем профілактичних щеплень, і ревакцинація дорослих (кожні 10 років).

Дітям роблять щеплення вакциною АКДП у 2, 4 та 6 місяців. У 18 місяців проводиться ревакцинація, згодом ревакцинацію проводять у 6 років вакциною АДП, наступну у 16 років — АДП-М.

Дорослі ж повинні ревакцинуватися (вакцинуватися повторно) кожні 10 років. Тобто якщо востаннє ви робили щеплення у 16, то першу ревакцинацію слід зробити в 26 років, другу – у 36 і так далі.

Лише вакцинація рятує від дифтерії. 99% людей, що мають щеплення від дифтерії не хворіють. Імунізація від всіх хвороб, за даними ВООЗ, запобігає 2-3 млн смертей у світі щороку, а ще 1,5 млн людей можна врятувати, якщо охоплення щепленнями збільшиться.

Спалах кору таки змусив людей вакцинуватись й від інших хвороб, але до контролю над інфекціями ще дуже далеко! Тому вакцинуватися просто необхідно. Зробити щеплення від дифтерії можна безкоштовно для дорослих і дітей. Всі області забезпечені якісними вакцинами. Для того, щоб отримати вакцину, зверніться до свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Медичний працівник Сілюкова Н.М. "Генічеське ПТУ №27"

 

День визволення України від фашистських загарбників 2019 року

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

День визволення України від фашистських загарбників – національне українське свято, що присвячене вигнанню збройних сил вермахту з території України.

Цей значимий для всієї України день щорічно відзначається 28 жовтня. У 2019 День визволення України від фашизму припадає на понеділок. Примітно, що цього річ ми відзначаємо 75-річний ювілей цієї дати. 30 жовтня відзначаємо 76- річницю визволення міста Генічеська від фашистських загарбників.

Учні разом з керівникам груп долучилися до прибирання та покладання  квітів 28.10.19 до  меморіалу жертвам фашизму

Цей день відзначається 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України, згідно Указу Президента України «Про день визволення України від фашистських загарбників» з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

У бібліотеці училища пройшла виставка-літературна сторінка пам’яті «Нам не забути днів війни…У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні!»

30 жовтня прийняли участь у мітингу -  «Нам не забути днів війни…» з нагоди 76-ї річниці визволення міста Генічеська від німецько-фашистських загарбників.

Протягом дня пройшла акція у висаджені троянд на клумбі біля пам'ятника скорботної матері «Ветерани живуть поряд»  за участю наших учнів  та місцевого самоврядування. Після цього пройшла церемонія покладання квітів.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, визволяли м. Геническ згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Бажаємо всім жителям міста Генічеська добра, здоров’я та мирного неба!


 

Генічеська районна філія Херсонського ОЦЗ в восхитительном настроении.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

В рамках співпраці між службою зайнятості та закладами освіти м. Генічеська, 1️⃣5️⃣ та 1️⃣7️⃣ жовтня 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ року на базі Генічеського професійно-технічного училища №2️⃣7️⃣ фахівцямиГенічеської районної філії Херсонського ОЦЗ проведено профінформаційний захід для студентської молоді «Про створення електронного кадрового резерву майбутніх професіоналів та Резервного банку шукачів роботи» з метою оперативного укомплектування потреби роботодавців.
#служба_зайнятості #співпраця #професійно_технічне_училище_27
#кадровий_резерв_майбутніх_професіоналів

 

Стартував Х (ювілейний) Міжнародний мовний-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

22 жовтня 2019 року у Генічеському ПТУ № 27 відбулися урочистості з нагоди відкриття Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Такі заходи допомагають молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

Мета конкурсу - сприяти піднесенню престижу української мови  і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові дорідного краю та вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня

Тараса Григоровича Шевченка.

Наше професійне  училище що річно приймає участь у цьому заході і цей рік не став виключенням. На базі навчального закладу відбулись заходи, щодо помогли учням краще пізнати славетного земляка – Тараса Шевченка. До уваги учнівської аудиторії був запропонований документальний фільм«200 років самотності», що розкрив перед глядачами важкий шлях до визнання Великого Кобзаря. Викладачі української мови та літератури зачитали у ривки із «Гайдамаки», «Причина», «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм  в Україні і не в Україні моє дружнє є посланіє». Учасники заходу мали змогу висловити свої думки щодо почутого та побаченого, обговорити  найцікавіші моменти фільму. Свої  враження учні виклали в есе  «Тарас Шевченко - людина, яка створила себе сама».

До конкурсу були залучені учні I- IVкурсів ( 14 учнів). Вищій бал оцінювання 30 балів.

За підсумками конкурсу місця розподілились наступним чином;

I - місце(  21бал. ) отримала учениця IV - курсу Корсак Наталя ( гр. № 40).

II - місце( 16бал.) отримала учениця III - курсу Дашевська Юлія ( гр. № 30).

III - місце( 14бал.) отримав учень I - курсу Ткаченко Артем.( гр. № 15).


 

У спортивній залі училища пройшов спортивно-патріотичний захід " Козацька наснага"

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

 

14 жовтня, в Україні відзначаються одразу три свята — Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України й День українського козацтва. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Напередодні свята  11 жовтня ПТУ-27 розпочали відзначення заходів згідно плану. Пройшов районий захід в РДК де учениця Прокопенко Діана розповіла вірш присвячений темі війни в Україні, висловила слова подяки тим, хто відстоював єдність і незалежність нашої держави на сході. Не менш зворушливо пройшов урок Мужності. “Слава Героям! Слава Україні!”, який провели лідери учнівського самоврядування та бібліотекар училища з запрошенням воїнів АТО. Протягом тижня в бібліотеці училища відкрита тематична виставка, оформлений стенд пам’яті загиблих воїнів-земляків в АТО тощо. З нагоди свята всі групи учнів нашого училища презентували стінівки.  У завершення свята у спортивній залі училища пройшов спортивно-патріотичний захід " Козацька наснага". Під час змагань дівчата дарували  та підтримували хлопців піснями. Команди за традицією отримали грамоти та солодкі подарунки від наших кухарів-кондитерів. Три команди змагалися у спритності, кмітливості, проявляючи при цьому силу духу.

 

Лекція на тему: "Профілактика вживання алкоголю та інших шкідливих речовин"

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

15 жовтня 2019 р. лікар-нарколог Семенов Валерій Михайлович провів лекцію на тему: "Профілактика вживання алкоголю та інших шкідливих речовин" для учнів . «Здоров’я – це в першу чергу, спосіб життя людини. Це той стиль, який людина вибирає для себе, і саме він визначає, досягне людина благополуччя чи ні. Давно доведено, що все, що робить людина, відбивається на стані її здоров’я. До доброго здоров’я людина може йти, будучи зовсім здоровою чи навіть інвалідом. Добре здоров’я містить у собі всі цілі в житті людини, ї інтереси і корисні звички. Це почуття сповнене любові до самого себе!» - Валерій Михайлович підвів підсумки зустрічі бажаючи учням училища не ставати на шлях залежності від шкідливих звичок. Лікар розповів присутнім про причини, шкідливість, класифікацію, способи вживання, залежність від алкоголю, наркотиків та тютюну, а також – способи боротьби з цими шкідливими звичками. Проблема «шкідливих звичок» є найбільш актуальною у наші часи, а боротьба з ними це задача не тільки держави в цілому, а й кожної окремої людини.

 


 

Педагогічний колектив ПТУ-27 відсвяткували День працівників освіти

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

 

3 жовтня у Генічеському професійно-технічному училищі відбувся святковий концерт з нагоди .

Не випадково, що День вчителя святкують саме восени. Адже осінь – пора врожаю, так само і вчителі сіють рясний врожай в душах підростаючого покоління.

Щоденно, ви, дорогі педагоги, виховуєте безліч дітей – чужих і своїх. Щодня ви навчаєте тих, хто йде вперед і приходить їм на заміну, хто закінчує заклад і вступає далі, хто стає фахівцем і вашим колегою. Вам щороку доводиться починати усе заново. Нехай ваша мудрість надихає молоді покоління бути схожими на вас, а самовідданість та творче натхнення  допомагають  реалізувати власні плани та сподівання»,

 

 

 


 

Похід до краєзнавчого музею

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу геническ музейУ кожному краї є місце, де можна познайомитися з його історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї, побут, побачити цікаві і дивовижні речі, познайомитись і зжиттям та діяльністю його видатних людей. Таким місцем є Генічеський краєзнавчий музей.

Згідно плану виховної роботи та співпраці нашого навчального закладу з краєзнавчим музеєм 25 вересня 2019 року учні груп№ 20 та№ 21 відвідали його оновлені експозиції.

Учні ознайомились з природою і культурою нашого краю, багатого своїм тваринним і рослинним світом. Опудала тварин і птахів, гербарії, колекції різноманітних риб нашого Азовського моря зайняли свої місця під склом. Присутні змогли уявити життя рідного краю в різні періоди, побачили цікаві експонати –сарматську стеллу та скіфських кам’яних баб. Декілька поличок в цій залі відведено палеонтології,  античній кераміці.

Музей зберігає інформацію, відомості про історію, природні умови, економічний розвиток, культурні досягнення району. Тут влаштовуються виставки місцевих художників і фотохудожників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, дитячої творчості, відбуваються зустрічі з поетами, краєзнавцями, проходять презентації нових книг місцевих авторів. Краєзнавчий музей співпрацює зі сториками,            дослідниками, краєзнавцями України та Херсонської області. Відвідування музею допомагає формувати ціннісне ставлення до культурно-історичної спадщини. Екскурсія збагатила учнів не лише знаннями, але й позитивними емоціями, викликала патріотичні почуття та гордість за рідний наш край.

Відвідувачі щиро подякували керівництво музею та екскурсовода за змістовну екскурсію.

фото-перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены