русукр

Новости

Акція: “День Св. Валентина – кохання, повага і добро "

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Найромантичніше свято року – День святого Валентина. 14 лютого у нашому ПТУ-27 зробили особливу стінівку, а також обмінювалися  спеціальними вітальними листівками у формі сердечок – валентинками.

Враження  яке дозволяє зробити 14 лютого яскравим та незабутнім.

ФОТО

 

Новітні виробничi технології

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

На базі центру здійснюється підготовка робітників з професій електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування за новітніми виробничими технологіями.

ФОТО

 

Акція "Сонечко в долонях"

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

З метою співчуття, любові до людей, здатності  прийти на допомогу, нести добро  іншим через добрі  справи, виховування в учнів почуття  милосердя та розповсюдження  ідей доброти, милосердя та гуманізму серед  учнівської молоді  в нашому навчальному закладі проводиться щорічна благодійна акція « Сонечко в долонях».

На протязі навчального року наші здобувачі освіти ПТУ-27 разом з педагогічним колективом приймають участь у різних заходах.

Презентація


 

Зима

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

ФОТО

 

Випускники! Група 28

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Випускники! Ми вітаємо вас зі святом.

Група 28 майстер та класний керівник Бровун Наталя Олександрівна.

Сьогодні ви перегортаєте сторінку в нове життя. І скільки не пройшло б років, де б ви не жили, у вас сильніше заб'ється серце, коли ви згадуватимете наше училище, своїх дорогих викладачів та майстра виробничого навчання, які доклали всіх зусиль для того, щоб ви змогли отримати диплом кваліфікованого робітника.

Нехай учнівське життя в ПТУ-№27 залишається для вас лише в хороших спогадах.

Хай щастить вам дорогі наші випускники!

ФОТО

 

«Життя людини – найвища цінність»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Найдорожче в людині – це життя.

Воно дається один раз,

і прожити його потрібно так,

щоб не було нестерпно боляче

за безцільно прожиті роки,

щоб не палила ганьба,

за підленьке і дріб’язкове минуле…

М. Островський.

З метою формування усвідомленого розуміння підлітками поняття «життя», його унікальності, цінності, значущості для кожної особистості практичним психологом ПТУ №27 м. Генічеська Протасевич Л.О. та спільно з класним керівником, майстром в/н проведено заняття з елементами тренінгу «Життя людини – найвища цінність». У занятті прийняли участь здобувачі освіти I курсу навчання, яке спонукало їх до роздумів, ставлення до власного життя та життя інших  людей, як до найвищої цінності.

Під час заняття підлітки зрозуміли свою життєву мету, намітили шляхи її досягнення. Це допомогло розвивати допитливість, інтерес до навколишнього життя, майбутньої професії, прагнення з’ясовувати, доводити, міркувати та формувати ціннісні судження про гармонійне життя.

Для того, щоб більше зрозуміти, що потрібно для щасливого життя, підлітки збирали «квітку щастя», на пелюстках якої писали свою думку та усі разом обговорювали, що вийшло.

Життя неповторне, життя – це шанс. Скористайся ним!

ФОТО

 

22 січня - День Соборності України

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

У сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі. 22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель, в єдину Україну, стверджувалось об’єднання двох тодішніх держав УНР та ЗУНР, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу.

На виконання плану генічеської районної адміністрації в ПТУ-27 було проведено:

* Тематична виставка

* Літературно-історична вікторина

* Єдина година спілкування "Тернистий шлях до Соборності"

* Кращий учень Мартюк Д. Прийняв участь у  церімоні ї покладання квітів Т. Г. ШЕВЧЕНКА

ФОТО

 

Конкурс " Альтернативна ялинка"

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

24 грудня з метою виявлення талановитої учнівської молоді, розвитку та популяризації образотворчого мистецтва вже котрий рік напередодні зимових свят з новими силами спалахує конкурс " Альтернативна ялинка".

Експозицію   виставки склали 15 новорічних творчіх робіт, виконані в різних техніках та напрямках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

за наступними темами:

- стилізована ялинка;

- новорічний букет;

- новорічна композиція;

- новорічний вінок;

- сюжетна композиція;

По завершенні конкурсу відбулося новорічне театралізоване дійство.

ФОТО

 

Благодійна акція «Подаруй дитині свято» до дня Святого Миколая

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Наблизилося чудове зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти - свято Святителя Миколая Чудотворця. Святий Миколай вважається покровителем лучників, дітей . До цього свята всі діти сподіваються отримати подарунки.

Напередодні свята учні ПТУ-27 разом з майстрами виробничого навчання випікали кондитерські вироби для проведення благодійної акції до дня СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Викладачі спецдисциплін провели майстер-клас з прикрашання імбирних пряників.  Запропонували усім охочим учням стати помічниками Святого Миколая, подарувавши дітям з дитячого відділення Генічеської районної лікарні солодкі подарунки. На сьогодні у відділенні – близько 20 дітей - віком від одного рочку до 17 років.

Всі разом долучилися до акції добра й милосердя, спробували подарувати дітям незабутнє свято Миколая. Підтримаймо їхню віру в добро та казку.

ФОТО ТА ВІДЕО

 

Тренінг Вибір професії - вибір майбутнього

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

З метою формування готовності учнів до обґрунтованого вибору професії з урахуванням своїх нахилів, здібностей, стану здоров’я та потреб ринку праці практичним психологом ПТУ №27 м. Генічеська Протасевич Л.О.  проведено заняття з елементами тренінгу «Вибір професії – вибір майбутнього» у Азовській загальноосвітній школі I –IIIступенів.

У занятті прийняли участь учні 8 – 11 класів. (22 учня)

Головним завданням тренінгу було:

-        узагальнити знання учнів про існуючі робітничі професії,

-        сприяти правильній мотивації вибору професії;

-        сформувати уявлення про потреби ринку праці;

-        визначити критерії усвідомленості вибору професії.

У ході заняття учні отримали уявлення про розмаїття світу робітничих професій та усвідомили взаємозв’язок між особистими цілями та професійним вибором.

ФОТО

 

Урочисте відкриття навчального центру електромонтажних технологій у ПТУ №27

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Урочисте відкриття навчального центру електромонтажних технологій у ПТУ - 27.

Сьогодні, надзвичайно визначна і водночас відповідальна подія, яка внесе позитивні зміни в більш ніж полу вікову історія існування навчального закладу.

За 65 років наш заклад не лише зберіг напрацьований потенціал але продовжує розвиватися, вдосконалюючи та модернізуючи навчально-матеріальну базу для підготовки кваліфікованих робітників. Путівку в життя у нашому училище отримують електромонтери, водії, кухарі, кондитери, бармени, буфетники. За період існування навчальним закладом підготовлено більше ніж 24 тисячі кваліфікованих робітників. Нашому училищу пала честь відкрити в своїх стінах навчально-практичний центр електромонтажних технологій. На базі центру буде здійснюватися підготовка робітників з професій: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування за новітніми виробничими технологіями.

До нас завітали почесні гості, які зробили усе можливе для реалізації цього проекту: Євген Анатольович Криницький - Директор Департаменту освіти науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, Гульнара Решатівна Бекірова - заступник голови Генічеської районної державної адміністрації, Ірина Миколаївна Попова - заступник голови Генічеської ради.

На облаштування центру сучасним обладнанням державою виділено 630 тисяч гривень. Центр забезпечуватиме якісну підготовку робітничих кадрів відповідно до вимог сучасного виробництва.

ФОТО

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены