русукр

Новости

"Дихай вільно"

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Дихай вільно19.09.2019 р в училищі пройшла акція "Дихай вільно". Під час проведення акції соціально-психологічна служба  під керівництвом Ігнатюк Л. М., Протасевіч Л. О. звернула увагу здобувачів освіти на те, що альтернативою куріння є позитивне мислення та гарний настрій. У фойє училища були представлені тематичні плакати про шкідливість куріння для здоров'я людей. Розповсюджувались  буклети, пам' ятки, афірмації. Акцію підтримали класні керівники та майстри виробничого навчання, у групах пройшли бесіди спрямовані на формування відповідальної поведінки.

фото - перегляд

 

Тиждень фізичного виховання та спорту

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу ÑÐ¿Ð¾Ñ€Ñ‚Фізична культура і спорт – сфера життєдіяльності людини, яка пов’язана з розвитком фізичної досконалості особистості, є важливим чинником підтримки й укріплення здоров’я людини, удосконалення її культури, способом спілкування, активного дозвілля, альтернативного шкідливим звичкам і пристрастям. Фізична культура і спорт інтенсивно впливають на всі сфери суспільного буття та є чинником збільшення працездатного віку людини.

10 вересня 2019 року було проведено змагання до тижня Фізичного виховання та спорту, які  проходили на території стадіону «Будівельник», у якому приймали участь студенти Професійно-технічного училища №27.

Змагання було проведено з таких видів спорту:

Біг 100 метрів (юнаки)

1 місце БезверхийОлександр- 34 група  (12,3 сек.)

2 місце Алієв Тимур - 40 група (12,4 сек.)

3 місце Безугловец Михайло – 31 група ( 12,6 сек.)

 

Біг 60 метрів (дівчата)

1 місце Богачова – 11 група (9,3 сек.)

2 місце Дорогань – 10 група (9,4 сек.)

3 місце Черкашина – 18 група (9,8 сек.)

 

Біг 1000 метрів (юнаки)

1 місце Дяченко Дмитро – 25 група

2 місце Глушко Олексій – 30 група

3 місце Терлендій Павло – 25 група

 

Піднімання гирі 2-16 кг (юнаки)

1 місце Тімошенко Ігор -  група (31 раз)

2 місце ГасановСамір – 15 група (30 раз)

3 місце Плут Артем – 34 група (29 раз)

 

Штовхання ядра (юнаки)

1 місце Плут Артем – 34 група (11, 50) метрів

2 місце ГасановСамір – 15 група (11,00) метрів

3 місце Безугловец Михайло – 31 група (10,00) метрів

(дівчата)

1 місцеДрогань Анастасія – 10 група (7,20) метрів

2 місце Прокопенко Діана – 30 група (6,70) метрів

 

Стрибки у довжину з розбігу (юнаки)

1 місце Тололо Микола. – 44 група (6,50) метрів

2 місце Голощапов Володимир – 44 група (4,70) метрів

3 місце Алієв Тимур – 40 група (4,50) метрів

 

Підтягування на перекладині (юнаки)

1 місце Грицишин Денис - 15 група (28 раз)

2 місце Грицишин Микита – 15 група (24 рази)

3 місце Станіславський Владислав – 44 група (26 раз)

 

Біг 500 метрів (дівчата)

1 місце МасюлісЛоліта– 11 група (2,04) хвилини

2 місце Олійник Аліна – 41 група (2,06) хвилин

Під час проведення тижня Фізичного виховання та спорту робота викладачів була спрямована на виховання в студентів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

фото - перегляд

 

1 вересня

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу 1 вересня

Училище гостинно зустріло першокурсників, які  здобуватимуть робітничі професії.

Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. У цей день бажаємо учням  міцного здоров’я, терплячості та натхнення, а головне – успіхів у здобутті нових знань. На святковій лінійці були почесні гості : Тулупов О. В. Краєвий В. І. Також директор ПТУ-27 Шведов А. І. побажав учням на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Підведені підсумки виробничої практики.

Ось і пролунав перший дзвоник в професійно-технічному училищі. Залишилось багато приємних вражень після цієї події і розпочався Перший урок.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

фото - перегляд

 

Виробнича практика – сходинка до майбутньої професії

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу професія кухарЗгідно з законом України "Про освіту" обов'язковою складовою освітньо-професійної підготовки учнів навчального закладу є проходження виробничої практики. Вже стало традицією, що учні професійно- технічного училища 27 м. Генічеська проходять виробничу практику на базах відпочинку Арабатської стрілці.

Учні формують професійні знання і навчання, самостійно виконують роботу під час професійної діяльності на базах відпочинку. Під керівництвом майстрів виробничого навчання закріплюють теоретичні знання, опоновують сучасне обладнання та сучасні методи праці в галузі їх майбутньої професії, поповнюють свої знання та творчо їх застосовують у практичній діяльності.

фото - перегляд

 

Звіти методичних комісій за 2018 – 2019 навчальний рік про успіхи та досягнення

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу методичні комісіїКартинки по запросу стрелочки

 

#ДемократіЯ#

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу #ДемократіЯ#Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації щодо проведення заходів в межах Європейського тижня, професійно- технічне училище  27 м. Генічеська долучилося до флешмобу шляхом створення відеороліка із хештегом #ДемократіЯ#

перегляд https://www.youtube.com/watch?v=0uukMJlW6Lg&feature=youtu.be

 

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!!

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Похожее изображение9 травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вже кілька років поспіль є квітка червоного маку, які виготовили наші учні.

Святковою ходою від площі Відродження до парка імені Шевченко пройшли ветерани праці та бойових дій, представники влади, громадських і політичних організацій, професійно-техничне училище 27 м. Генічеська

В знак пошани до загиблих героїв наш педагогічний колектив поклав  квіти до пам’ятника, а надалі свято продовжилося біля літнього кінотеатра, де лунали пісні керівника гуртка художньої самодіяльності Гаркуші В. І. Пригощали солдатською кашею - учні, майстри виробничого  навчання під керівництвом старшого майстра Четиріної Т. В. та завідуючої їдальні ПТУ-27 Єрьоменко О. М.

Сьогодні вшановується пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслюється солідарність та бойове братерство усіх Об’єднаних Націй.

фото - перегляд

 

День відкритих дверей

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День відкритих дверей

Щоб допомогти учням вірно визначитись з обраною професією 19 квітня проведено День відкритих дверей в ПТУ №27 м. Генічеська.  Для  майбутніх абітурієнтів  професійно-технічне училище гостинно відкрило свої двері.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва Олена Михайлівна  розповіла про навчання в училищі, про основні здобутки закладу на сьогодні, умови та правила прийому на навчання у 2019-2020 році.

Для старшокласників проведена екскурсія кабінетами та майстернями, відвідали виставку технічної та декоративно-прикладної творчості, перегляд відеороліку про навчальний заклад. ВІА  "СІРІУС" виступив зі своєю концертною програмою, а гуртківці  показали свої таланти на сцені. Привітали також випускників минулих років, якім допомогла професія, яку вони отримали в ПТУ-27. Був організований майстер-класи по виготовленню пиріжків, булочок та пригощали їми гостей.

Вибір професії часто визначає весь життєвий шлях людини. Зробити правильний вибір допомагає професійна орієнтація, мета якої – підвести учнів до самостійного вибору професії. Вибирати слід не тільки професію, а й пов’язаний з нею відповідний стиль життя і вид діяльності. Багато випускників мріють про одну професію, вибирають іншу, а працюють – в третій.

День відкритих дверей професійно-технічного училища №27 став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які безумовно зроблять правильний вибір професії та своєї кар’єри.

фото - перегляд

 

Зустріч із письменниками

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

16 квітня о 13:30 відбулась  зустріч із письменниками Андрієм Курковим та Артемом Чапаєм. Захід проходив в актовій залі Навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3

Андрій Курков (нар. 1961 року в Ленінградській обл., змалечку живе в Києві) – найвідоміший український письменник за кордоном, Президент Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу. Автор понад 30-ти книжок як для дорослих, так і для дітей, понад 20-ти сценаріїв для кінофільмів. Його книжки перекладені 36-ма мовами та входять у топ-10 європейських бестселерів.

Артем Чапай (нар. 1981 року в Коломиї, живе в Києві) – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник. Автор 7-ми книжок – про досвід мандрів Україною, Америкою, про досвід батьківства. Його книжки неодноразово входили до топ-5 переліку премії «Книга року Бі-Бі-Сі». Співавтор книжки «Война на три буквы» про те, що сталось в Україні з 22 лютого 2014 до початку 2015 року. Його тексти перекладені 4-ма мовами.

Запрошені заступник голови районної державної адміністрації  Бекірова Г.Р., місцева поетеса  Бліничкіна Тетяна, працівники музею, відділу  культури, школи естетичного виховання ,  ЗМІ, а  також наш педагогічний колектив разом з учнями ПТУ-27.

Захід пройшов в затишній атмосфері. Письменники розповіли як подорожували Україною шляхом із Донбасу до Криму і по іншим українським регіонам. Також побували в глибинці України і зрозуміли чим вона дивує і відрізняється від столиці.

Поділилися, що потрібно знати, щоб написати роман або дитячу книжку.

Захід проводив ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

фото - перегляд

 

Зустріч з представником ювенальної поліції

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу ювенальна поліція4 квітня о 10-00 в актовій залі училища проходила лекція з правопорушень і девіантної поведінки. Провела лекцію  представник ювенальної поліції- Завгородня Анастасія Валеріївна.

фото - перегляд

 

Допомога місту.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение3 квітня о 17-00 учні гуртожитка професійно- технічного училища- 27 м.Генічеська разом з вихователем Гребенніковій Л.В. проявили ініціативу, внесли свій внесок по прибиранню дендропарка міста.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены