русукр

Новости

Червона стрічка - символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДУ

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

У рамках Всесвітнього дня боротьби зі Снідом соціальним педагогом Ігнатюк Л.М. проведено інтерактивне профілактичне заняття «Маршрут безпеки». В учасників була можливість проаналізувати життєві ситуації та відповідно оцінити особистий ризик інфікування ВІЛ та ІПСШ. Це допомагає сформувати навички, які сприяють свідомому вибору здорової і безпечної поведінки, а також намірові дотримуватися такої поведінки у своєму житті.

Інформація, запропонована під час гри, була цікавою та корисною для підлітків. На кожній станції учні  отримали відповідну інформацію в режим і інтерактивного спілкування з педагогом, учасники розширювали знання, покращували комунікативні навички, вели рівноправний діалог.

ФОТО

 

Військово-патріотична допомога

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Глава Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко разом з начальником відділу агропромислового розвитку РДА Олександром Коробковим поблизу від лінії фронту відвідали розташування бійців 10-ій Окремою гірничо-штурмової бригади, які виконують бойові завдання на Сході України. Керівник РДА привіз українським військовим цілу вантажівку продуктової допомоги та кондитерські вироби від нашого волонтерського загону "Активіст". Українські захисники отримали листа разом зі  смачною випічкою.

 

ФОТО

 

Увага! Я – першокурсник!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Навчання в професійно – технічному навчальному закладі – це перехід на новий рівень навчання. Для учнів першого курсу дуже важливою є проблема соціально – психологічної адаптації до нового колективу групи і встановлення задовольняючого соціального статусу в групі однолітків.

Головним завданням, яке ставиться перед психологічною службою, є створення згуртованого учнівського колективу, оволодіння навичками професійної діяльності. Вдало обрана професія – це неодмінна умова успішної адаптації учнів.

З метою подолання труднощів періоду адаптації до умов навчання в ПТНЗ, розвитку навичок групової взаємодії та ефективного спілкування підлітків практичним психологом Протасевич Л.О. проведено заняття з елементами тренінгу: «Увага! Я – першокурсник!

Для тебе, першокурснику!

-        постійно дбайте про своє здоров’я

-        починайте день із гарним настроєм

-        навчіться керувати своїми емоціями

-        будьте доброзичливі до інших

-        не витрачайте бездумно ані часу, ані слів. ( їх не можна повернути )

-        розвивайте свій розум

-        навчіться позитивно спілкуватись, уникати конфліктних ситуацій

-        грамотно готуйтесь до екзамену

-        впевненість у собі – запорука життєвого успіху.

 

ФОТО

 

Творчій вечір

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

19 листопада у бібліотеці відбувся "Творчій вечір" з місцевою поетесою Тетяною Блінічкіною. Мешканці гуртожитку ПТУ №27 разом з вихователями пригощали всіх гостей солодощами та пили чай. Ініціатором проведення виступила вихователь гуртожитку – Півень Л.А.

На вечорі панувала надзвичайна тепла та емоційна атмосфера. Між виступами поетеси учні проводили різні конкурсу. По завершенню творчого вечора, учні висловили подяку за таку приємну зустріч.

"Переповнює гордість за прекрасних людей нашого міста, які дарують багатство своєї душі у поетичних, прозових творах та піснях".


ФОТО

 

День толерантності

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Ми різні, але ми разом!!!

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в молоді європейських цінностей і задля пропаганди принципів поваги та розвитку толерантних настанов соціальним педагогом Ігнатюк Л.М. проведено заняття з елементами гри «Ми різні, але ми разом!!!»
Це і є модель нашого майбутнього!!! Це шлях до успіху! Нам необхідно сприймати один одного такими, які ми є. Ми з радістю зізналися, що ми всі схожі і ,водночас, різні, і це здорово!

Разом нам легше домогтися успіху. Змінити світ навколо. РАЗОМ іти вперед!

Колектив — це велика сім'я. І хотілося б, щоб у ньому завжди панували добро, повага, порозуміння. Щоб не було ні сварок, ні лайки, ні образ, ні бійок. А що для цього потрібно? 

Зовсім мало:

• поважати інших;

• бути справедливим;

• бути терплячим;

• уміти прощати;

• бути уважним;

• уміти співпереживати;

• уміти поставити себе на місце іншого;

• ставитися до інших так, як бити хотів, щоб ставилися до тебе.

ФОТО

 

Декада кулінарії

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

В рамках декади кулінарії 12 листопада в професійному - технічному училищі пройшов кулінарний Майстер клас кримськотатарської кухні. Викладач спецдисципліни Сідлак Ельміра Шамратівна познайомила всіх присутніх з культурою кримських татар.

Потім колективне приготування і куштування традиційної страви кримськотатарської кухні - бурма з різними начинками.

Майбутні кухарі - кондитери проявили зацікавленість до обраної професії, творчу уяву, ініціативність, активність

ФОТО

ВІДЕО

 

Нам 65 років!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Листопад 2019 року. Він знаменний красивим світлим днем заснування – ПТУ – 27  м.  Генічеська.

65 років - це не тільки історична віха, це рубіж, який дає можливість озирнутися назад і згадати пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто вніс значний внесок для того, щоб сіяти розумне, добре і вічне. Золотий фонд нашого педагогічного колективу.

 

Малявка Анатолій Олексійович 1974 – (45 років)

Кіріяченко Надія Григоріївна 1977 – (42 років)

Чудакова Олена Олександрівна 1982 року – (37 років)

Четирін Василій Вікторович 1984 – 91 з 1993 – (33 роки)

Анікєєва Олена Михайлівна  1985 -1988 з 1998 – (24 роки)

Ігнатова Вікторія Анатоліївна 1986-96 з 1999 -(30років)

Семенова Тетяна Григоріївна 1987 – 91 з 1997 – (26 років)

Шепель Олена Євгенівна 1989 – (30 років)

Цабанюк 1991 – (28 років)

Баштирєва Людмила Петрівна 1992  - (27 років)

Прибильна Світлана Петрівна 1992- (27 років)

СаганЛюбов Анатоліївна 1992- (27 років)

Дейнега Олександра ВікторІвна1993- (26 років)

Карпухіна Ольга Петрівна 1993- (26 років)

Саликіна Лілія Іванівна 1993- (26 років)

Явушкін Павло Віталійович 1995- (24 роки)

Тяжлова  Олена Євгенівна 1995 - (24 роки та навчалась в ПТУ-27)

Іванова Валентина Іванівна 1996 - (23 роки)

Максименко Олександр Петрович 1996- (23 роки)

Максименко Тетяна Василівна 1996- (23 роки)

Золотарьов Сергій Миколайович 1997- (22 роки)

Макарова Віра Василівна 1997- (22 роки та навчалась в ПТУ-27)

 

Історія жива конкретно в людях

У нас , у всіх і , в кожнім зокрема

І поки серце небайдуже б’ється в грудях

Рокам і людям забуття нема

 

Історію нашого навчального закладу творили не тільки люди з відвертими, чистими, відданими, палаючими серцями, а родини так би мовити, династії.

 

І на сьогодні в стінах ПТУ 27 налічується 4 династії: Семенових, Баштирєвих, Максименко та Шаповалових.

 

Нехай навкруги вирує життя! І як символ його буяння, нехай завжди радісно дзвенять учнівські голоси!

 

День української писемності та мови

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Мова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність функціонування і розвиток етносу у просторовому і часовому вимірах. Мова – могутній дар животворчої й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край. До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів, історичні події, вірування та погляди. Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, відбитих у ній, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу. Саме вона підтримує свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

Щороку в листопаді в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято спрямоване на привернення уваги до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.

В рамках святкування проводиться всеукраїнський  радіодиктанту. В останні роки метою такої масштабної акції є єднання усіх людей з різних куточків України та навіть поза її межами, а також перевірка власних знань з української мови.

8 листопада 2019 року здобувачі освіти, викладачі та працівники училища  долучилися до всеукраїнської акції написання радіодиктанту. Кожен з присутніх відчував піднесення, радість, гордість, що ми – українці.

В цей же день був проведений І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Перед початком конкурсу гуртківці показали літературно- музичну композицію «Лунай, величне наше слово!».

Заступник директора з НР Дейнега О. В. привітала учасників та побажала успіхів у виконанні завдань.

Переможцями І етапу конкурсу журі визначило серед здобувачів освіти І та ІІ курсів – Купчинська Анастасія гр. № 10, серед здобувачів освіти ІІІ та ІV курсів – Корсак Наталя гр. № 40.

Фото

 

Лише вакцинація – надійний захист від дифтерії

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Дифтерія в Україні вже зафіксована в Ужгороді та Києві. Які ознаки цієї хвороби? Як та кому потрібно робити щеплення? Та чи може вакцинія повністю вберегти від цього захворювання?

Виникнення спалаху кору в Україні стало можливе через низький рівень вакцинації населення від цієї інфекції..

Наслідки спалаху дифтерії можуть бути набагато серйознішими. У випадку з кором, за статистикою, серед тисячі хворих помирає одна людина, то від дифтерії – від 50 до 100 смертей на тисячу інфікованих.

В Україні за період з 2011 по 2018 рік зафіксували 40 випадків захворювання на дифтерію та 124 – на правець.

Востаннє епідемія дифтерії в Україні була в 90-х роках ХХ сторіччя. Тоді через низьке охоплення дітей вакцинацією та відсутністю ревакцинації дорослих, захворіли близько 20 тисяч людей, 696 із них померли.

Дифтерія до ХХ сторіччя була основною причиною хвороби і смерті серед дітей і США та Великої Британії. Проте в цих країнах дифтерію побороли майже півстоліття тому.

Хворіють на дифтерію не щеплені або не ревакциновані люди. Єдиний спосіб захиститися від дифтерії і запобігти розвитку небезпечних ускладнень – вакцинація  дітей, згідно з календарем профілактичних щеплень, і ревакцинація дорослих (кожні 10 років).

Дітям роблять щеплення вакциною АКДП у 2, 4 та 6 місяців. У 18 місяців проводиться ревакцинація, згодом ревакцинацію проводять у 6 років вакциною АДП, наступну у 16 років — АДП-М.

Дорослі ж повинні ревакцинуватися (вакцинуватися повторно) кожні 10 років. Тобто якщо востаннє ви робили щеплення у 16, то першу ревакцинацію слід зробити в 26 років, другу – у 36 і так далі.

Лише вакцинація рятує від дифтерії. 99% людей, що мають щеплення від дифтерії не хворіють. Імунізація від всіх хвороб, за даними ВООЗ, запобігає 2-3 млн смертей у світі щороку, а ще 1,5 млн людей можна врятувати, якщо охоплення щепленнями збільшиться.

Спалах кору таки змусив людей вакцинуватись й від інших хвороб, але до контролю над інфекціями ще дуже далеко! Тому вакцинуватися просто необхідно. Зробити щеплення від дифтерії можна безкоштовно для дорослих і дітей. Всі області забезпечені якісними вакцинами. Для того, щоб отримати вакцину, зверніться до свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Медичний працівник Сілюкова Н.М. "Генічеське ПТУ №27"

 

День визволення України від фашистських загарбників 2019 року

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

День визволення України від фашистських загарбників – національне українське свято, що присвячене вигнанню збройних сил вермахту з території України.

Цей значимий для всієї України день щорічно відзначається 28 жовтня. У 2019 День визволення України від фашизму припадає на понеділок. Примітно, що цього річ ми відзначаємо 75-річний ювілей цієї дати. 30 жовтня відзначаємо 76- річницю визволення міста Генічеська від фашистських загарбників.

Учні разом з керівникам груп долучилися до прибирання та покладання  квітів 28.10.19 до  меморіалу жертвам фашизму

Цей день відзначається 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України, згідно Указу Президента України «Про день визволення України від фашистських загарбників» з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

У бібліотеці училища пройшла виставка-літературна сторінка пам’яті «Нам не забути днів війни…У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні!»

30 жовтня прийняли участь у мітингу -  «Нам не забути днів війни…» з нагоди 76-ї річниці визволення міста Генічеська від німецько-фашистських загарбників.

Протягом дня пройшла акція у висаджені троянд на клумбі біля пам'ятника скорботної матері «Ветерани живуть поряд»  за участю наших учнів  та місцевого самоврядування. Після цього пройшла церемонія покладання квітів.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, визволяли м. Геническ згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Бажаємо всім жителям міста Генічеська добра, здоров’я та мирного неба!


 

Генічеська районна філія Херсонського ОЦЗ в восхитительном настроении.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

В рамках співпраці між службою зайнятості та закладами освіти м. Генічеська, 1️⃣5️⃣ та 1️⃣7️⃣ жовтня 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ року на базі Генічеського професійно-технічного училища №2️⃣7️⃣ фахівцямиГенічеської районної філії Херсонського ОЦЗ проведено профінформаційний захід для студентської молоді «Про створення електронного кадрового резерву майбутніх професіоналів та Резервного банку шукачів роботи» з метою оперативного укомплектування потреби роботодавців.
#служба_зайнятості #співпраця #професійно_технічне_училище_27
#кадровий_резерв_майбутніх_професіоналів

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены