русукр

Новости

Оголошення. Конкурс на заміщення вакантної посади

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу вільна вакансіяДепартамент освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Професійно-технічного училища № 27 м. Генічеська (75500, Херсонська область, Генічеський район, м. Генічеськ, вул. Ковпака, 36).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянин України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта ( не нижче спеціаліста, магістра), педагогічний стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у даному закладі професійної ( професійно-технічної) освіти, не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов`язків.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

 • заяву на участь у конкурсі;
 • біографічну довідку (резюме);
 • автобіографію;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
 • заповнену особову картку працівника (форма П-2);
 • фотокартку розміром 4х6 см;
 • копію паспорта громадянина України та копію ідентифікаційного номера платника податку;
 • копію форми № 1-ОМК "Особиста медична книжка"
 • копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов`язаних);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • перспективний план розвитку закладу професійної ( професійно-технічної) освіти (у вигляді презентації в електронному та паперовому варіанті).

(Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до розгляду на засіданні конкурсної комісії не допускаються. Інформація щодо порядку проведення конкурсу, конкретних функціональних обов`язків та умов праці надаєтьсь додатково).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе кандидат.

Строк подачі документів: 15 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

Документи подаються за адресою: м. Херсон, вул. Морська, 13, коб. № 12.

 

День учнівського самоврядування

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу учнівське самоврядування

14 березня 2019 року в ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ

№ 27 М. ГЕНІЧЕСЬКА  проведено  День учнівського самоврядування. Метою якої було створення умов для самореалізації особистості, виховування самостійкості, відповідальне ставлення до доручень, розвиток творчої діяльності учнів.

Учні взяли на себе роль викладачів та майстрів виробничого навчання. Ранок розпочався з виховної  години «Тарас Шевченко – очима підлітка», який пройшов в актовій залі для всіх учнів та педагогічного колективу. Наші лідери  учнівського самоврядування самостійно розділили обов’язки  і провели першу та другу пару згідно розкладу.

Комісія з чистоти у складі учнівського самоврядування  перевірили всі ділянки на території училища, де виявили незначні  зауваження, а саме: дрібне сміття, оцінювали за п’яти бальною шкалою.

Також пройшов рейд по всім кабінетам та перевірили наявність зошитів, канцелярних ручок, задовільний зовнішній вигляд учнів.

Лідери учнівського самоврядування зайняли робочі місця заступників директора  та старшого майстра. Третя та четверта пара проходила на спортивному майданчику, де змагалися учні з педагогічним колективом. Змагання  проходили по тенісу та волейболу з рахунком  1:3 на користь учнів.

14 березня соціальний педагог Ігнатюк Л.М. провела командний тренінг для лідерів самоврядування учнівських колективів.

Даний тренінг дозволив учасникам накопичити досвід командної взаємодії, отримати позитивні емоції, вміння розуміти іншу людину, зарядитися атмосферою творчого пошуку, самовираження, , а також отримати впевненість у власних силах, домагатися максимального результату. Протягом усього тренінгу було чітко видно, як змінювалися від завдання до завдання стосунки між учасниками, зростала довіра між ними, формувався командний дух.

Після тренінгу лідери підвели  підсумки своєї благотворної роботи. Подякували викладачів за надану їм можливість реалізувати поставлені  ними цілі.

В цілому робота пройшла плідно. Учні були залучені до активно-громадського життя і управління училищем.

Рекомендовано:

-        розвивати у учнів творчі здібності, комунікативні навики спілкування (постійно).

-        виховувати у учнів відчуття відповідальності (постійно).

фото - перегляд

 

Підсумки атестації педагогічних працівників

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеАтестація педагогічних працівників училища – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України з метою активізації творчої професійної діяльності педагогів, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, підвищення відповідальності педагогічних працівників за результати навчання і виховання учнів 22 березня 2019 року була проведена атестація педагогічних працівників училища.

Обов`язковою умовою організації та проведення атестації педагогічних працівників було дотримання законодавчих та нормативних вимог, об`єктивність в оцінюванні діяльності педагогів. Слід зазначити, що в училищі існує системний підхід до атестації педагогічних працівників, який складається з планування атестаційної роботи, суворого дотримання етапів проведення атестації, виконання нормативного режиму під час організації і проведення атестації, відпрацювання загальних вимог до педагогічного працівника, які дозволяють об`єктивно оцінювати кожного педагога, що атестується.

Згідно з планом, до 15 березня, вивчалась педагогічна діяльність педагогів, які атестувались, шляхом відвідування занять, позаурочних заходів, вивчення навчальних досягнень учнів з дисциплін, що викладає педагогічний працівник, ознайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов`язків, його участі в роботі методичних об`єднань, фахових конкурсах, врахування результативності участі вихованців у конкурсах,  предметних олімпіадах, вивчення самоосвітньої діяльності викладачів.

Розглянувши всі атестаційні матеріали викладачів училища, які підлягали атестації, атестаційна комісії  училища ухвалила:

 1. Підтвердити тарифні розряди:

бібліотекарю Барановій Тамарі Антоновні;

майстру виробничого навчання Баштирєвій Людмилі Петрівні;

майстру виробничого навчання Малявка Анатолію Олексійовичу;

майстру виробничого навчання Семеновій Тетяні  Григорівні;

майстру виробничого навчання Соловйовій Ользі Вікторівні;

 1. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

викладачу математики та інформатики Поліводі Анастасії Вікторівні;

 1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:

викладачу фізики та астрономії Шпак Ользі Олександрівні;

4. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації про:

відповідність майстрам виробничого навчання Саликіної Лілії Іванівни, Чудакової Олени Олександрівні педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

присвоєння  майстру виробничого навчання Ігнатовій Вікторії Анатоліївні педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»,

викладачам спецдисциплін Сідлак Ельмірі Шамратівні, Тяжловій Олені Євгенівні кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої  категорії»,

Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих успіхів у педагогічній діяльності!!!

фото - перегляд

 

Психологічний тренінг «Вчимося бути толерантними»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Вчимося бути толерантними «Справжня ввічливість

поляає в доброзичливому

ставленні до людей»

Ж. – Ж. Руссо

З метою ознайомлення, навчання здобувачів освіти Професійно – технічного училища № 27 м. Генічеська 20 – 21 березня 2019 року відбувся психологічний тренінг «Вчимося бути толерантними».

Мета тренінгу: переконати учнів у необхідності бути терпимими до оточуючих, показати наскільки важливим у стосунках між людьми є вміння спілкуватися.

Під час проведення тренінгу учні мали можливість проводити інтерв’ю, ставлячи один одному запитання «Чи завжди ви виявляєте терпимість до думок та вчинків інших людей?». Підлітки із зацікавленістю малювали «Квітку толерантності» з рисами характеру, які повинні розвивати в собі задля того, щоб уникати конфліктних ситуацій та непорозумінь у особистих стосунках. Учасники тренінгу засвоїли, що треба поважати думки й вчинки інших, вміти зрозуміти людину і вибачати їй, викорінити зі своїх сердець зверхність, байдужість, упередженість. І тоді нас – щирих, добрих, сердечнх – будуть любити і поважати. І світ стане кращим.

фото - перегляд

 

В гостях у маестро

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу музыкаВолодимир Федорович Чекамов, майстер імпровізації, який грає не тільки на баяні, а ще і на багатьох музичних інструментах. В гостях саме у маестро пощастило побувати вокальному гурту "Вишиванка" ПТУ-27 м. Генічеська. За теплою бесідою в дружньому творчому колі відбулось чергове заняття  на якому ми отримали цінні поради та напутні побажання від талановитого та надзвичайно поважного генічанина!!! Володимире Федоровичу, щиро дякуємо Вам за невичерпну творчість та теплоту душі , яке Ви даруєте кожному з нас!!!

фото - перегляд

 

Виховуємо поважне ставлення до сімейних цінностей серед учнівської молоді

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу семья«Сім'я - це маленький всесвіт. Жити в шлюбі... це велика, ні з чим не порівняна праця, духовна праця, напруга. Для цього потрібна величезна духовна культура, духовна підготовка, школа мудрості»

(В.А. Сухомлинський).

Серед цінностей, створених людством за десятки тисяч років, сім'я є однією з найбільших. Проблема формування сімейних цінностей у молодого покоління є надзвичайно актуальною на тлі сучасного суспільного життя. Найсприятливішим часом формування сімейних цінностей є юність. Саме в цей період особистість найбільш відкрита впливам, а погляди і враження, отримані в юності, - глибокі та свідомі. Проблема інформованості учнівської молоді з питань психології сімейних відносин, психосексуального розвитку є однією з найактуальніших. З метою розглянути та порівняти особливості сформування ціннісних життєвих орієнтацій учнів, підготовки їх до сімейно-шлюбних стосунків, засвоєння ними моделей сімейних відносин, інформації про психологію шлюбу, роль чоловіка і дружини, батька і матері, підвищення соціальної престижності батьківства і материнства, ознайомлення з питаннями ведення домашнього господарства класним керівником Казаковой А.Л. та  практичним психологом Протасевич Л.А. розроблено та проведено виховну годину у формі бесіди-практикуму «Сімейні цінності серед учнівської молоді» в групі 34 з професії «Електромонтер з ремонту та    обслуговування електроустаткування, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорія С)».

фото - перегляд

 

«Потрібно зробити все, щоб зменшити міграцію молоді до інших областей України» — Євген Криницький

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

«Потрібно зробити все, щоб зменшити міграцію молоді до інших областей України» - Євген Криницький

Головна наша мета  — це вироблення напрацювань розвитку локального патріотизму, щоб наші діти, випускники шкіл, залишалися навчатися в херсонських вузах, а головне — залишалися працювати на території Херсонщини.

На цьому наголосив директор Департаменту науки, освіти та молоді облдержадміністрації Євген Криницький під час освітньо-інвестиційного форуму, який відбувся сьогодні, 22 лютого, на базі Херсонського державного університету.

Він підкреслив, що збереження та Розвиток людського капіталу — стратегічна ціль. Створення умов для розвитку людського капіталу передбачає доступну освіту, здатну забезпечити підготовку кадрів для ринку праці Херсонщини.

 

«Сьогодні в області створено умови для здобуття якісної освіти. Випускник має можливість обирати яку освіту здобувати: професійно-технічну або вищу. В області діє потужна система професійної освіти, в якій останнім часом відбувається  ряд змін, а саме: оновлюється зміст освіти відповідно до вимог роботодавців, модернізується технічна база закладів шляхом створення навчально-практичних центів галузевого спрямування. В минулому році було відкрито 14 навчальних центрів професійної освіти», — зазначив Євген Криницький.

 

Акція Милосердя

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу даруй доброНа протязі трьох днів після уроків виробничого навчання учнівський колектив під керівництвом майстра в/н Саликіної Л.І. та викладачів спецдисциплін Сідлак Е.Ш.,  Хапокниш О.М. та Тяжлової  О.Є. випікали імбирні пряники, пиріжки з повидлом для пацієнтів ЦРБ м. Генічеська.

Учасники акції з задоволенням раздавалі пригощання 
у неврологічному,дитячому та травматологічному
 відділеннях. Емоції пацієнтів не мали меж. 
Вони були дуже щасливі. Усмішки та слова 
подяки про наш скромний вчинок ніколи не забудуться.
- Думаємо, що ця акція "Милосердя" стане для нас 
традицією, - сказала учениця Наталя Корсак.
 Учасники акції віднеслись дуже відповідально тому статті 
про добрий вчинок, були опубліковані в місцевих газетах.
 Милосердя, любові та уваги ніколи не буває забагато.

фото - перегляд

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День виводу військ з АфганістануНезалежна Україна, щорічно, 15 лютого, офіційно вшановує учасників бойових дій на території інших держав, День виводу військ з Афганістану.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

30 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.

Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року — 3340 днів.

На сьогодні в Генічеському районі мешкає 193 учасника бойових на території інших держав, з них 119 воїнів – афганцев. Окрім Афганістану, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, Кубі Чехословаччині, Ефіопії, Югославії та інших державах. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

До цієї дати в училищі був проведений  Урок мужності «Афганістан – мій біль, моя пекуча рана», якийпідготували класний керівник групи № 15 Полівода  А.Л. та керівник гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В.І. та учні груп № 20 та 21. Мета цього заходу - розширити знання учнів про історичні події афганської війни, виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії.

Були представлені відеоматеріали, пісні, факти про ті страшні події. Афганістан – це сльози, Афганістан – це пам'ять. Це війна, яка принесла багато болю, страждань і смертей.

15 лютого в Генічеську відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-й річниці виведення військ з Афганістану. Учні груп № 15, 34, 45 були присутні на цьому заході, вони поклали квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам.

Керівник  гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В.І. разом з учнями групи № 20 Прокопенко Діаною та Клецько Євгенією,  підготувала розважальну програму для  учасників бойових дій та їх гостей.

Усім нам потрібно пам’ятати про те, що будь-яка війна, що приходить на нашу землю, несе за собою горе. Нині  увесь український народ молиться за те, щоб закінчилася ще одна ганебна війна,  де українські солдати знову виконують свій священний обов’язок, захищаючи рідну землю.

фото - перегляд

 

В Афганском парке навели порядок

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Генический Афганский паркПо традиции 15 февраля в Геническом Афганском парке пройдет митинг — реквием в честь участников боевых действий на территории других государств.

Накануне памятной даты учащиеся ПТУ №27 навели порядок в Афганском парке.

Убрали и облагородили территорию, подсыпали песком детскую площадку, подрезали кусты на аллее, проложили тротуарную плитку к «черному тюльпану».

фото - перегляд

 

Нові підручники

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Ð¿Ñ–Ð´Ñ€ÑƒÑ‡Ð½Ð¸ÐºÐ¸В цьому навчальному році до бібліотеки нашого училища, від департаменту освіти науки та молоді Херсонської обласної ради надійшли необхідні нам для навчання, нові 2018 року видання підручники з загальноосвітніх предметів, для учнів 10 класу у кількості 1055 примірників.

Щиро дякуємо.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены