русукр

Новости

Стартував Х (ювілейний) Міжнародний мовний-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

22 жовтня 2019 року у Генічеському ПТУ № 27 відбулися урочистості з нагоди відкриття Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Такі заходи допомагають молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

Мета конкурсу - сприяти піднесенню престижу української мови  і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові дорідного краю та вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня

Тараса Григоровича Шевченка.

Наше професійне  училище що річно приймає участь у цьому заході і цей рік не став виключенням. На базі навчального закладу відбулись заходи, щодо помогли учням краще пізнати славетного земляка – Тараса Шевченка. До уваги учнівської аудиторії був запропонований документальний фільм«200 років самотності», що розкрив перед глядачами важкий шлях до визнання Великого Кобзаря. Викладачі української мови та літератури зачитали у ривки із «Гайдамаки», «Причина», «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм  в Україні і не в Україні моє дружнє є посланіє». Учасники заходу мали змогу висловити свої думки щодо почутого та побаченого, обговорити  найцікавіші моменти фільму. Свої  враження учні виклали в есе  «Тарас Шевченко - людина, яка створила себе сама».

До конкурсу були залучені учні I- IVкурсів ( 14 учнів). Вищій бал оцінювання 30 балів.

За підсумками конкурсу місця розподілились наступним чином;

I - місце(  21бал. ) отримала учениця IV - курсу Корсак Наталя ( гр. № 40).

II - місце( 16бал.) отримала учениця III - курсу Дашевська Юлія ( гр. № 30).

III - місце( 14бал.) отримав учень I - курсу Ткаченко Артем.( гр. № 15).


 

У спортивній залі училища пройшов спортивно-патріотичний захід " Козацька наснага"

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

 

14 жовтня, в Україні відзначаються одразу три свята — Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України й День українського козацтва. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Напередодні свята  11 жовтня ПТУ-27 розпочали відзначення заходів згідно плану. Пройшов районий захід в РДК де учениця Прокопенко Діана розповіла вірш присвячений темі війни в Україні, висловила слова подяки тим, хто відстоював єдність і незалежність нашої держави на сході. Не менш зворушливо пройшов урок Мужності. “Слава Героям! Слава Україні!”, який провели лідери учнівського самоврядування та бібліотекар училища з запрошенням воїнів АТО. Протягом тижня в бібліотеці училища відкрита тематична виставка, оформлений стенд пам’яті загиблих воїнів-земляків в АТО тощо. З нагоди свята всі групи учнів нашого училища презентували стінівки.  У завершення свята у спортивній залі училища пройшов спортивно-патріотичний захід " Козацька наснага". Під час змагань дівчата дарували  та підтримували хлопців піснями. Команди за традицією отримали грамоти та солодкі подарунки від наших кухарів-кондитерів. Три команди змагалися у спритності, кмітливості, проявляючи при цьому силу духу.

 

Лекція на тему: "Профілактика вживання алкоголю та інших шкідливих речовин"

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

15 жовтня 2019 р. лікар-нарколог Семенов Валерій Михайлович провів лекцію на тему: "Профілактика вживання алкоголю та інших шкідливих речовин" для учнів . «Здоров’я – це в першу чергу, спосіб життя людини. Це той стиль, який людина вибирає для себе, і саме він визначає, досягне людина благополуччя чи ні. Давно доведено, що все, що робить людина, відбивається на стані її здоров’я. До доброго здоров’я людина може йти, будучи зовсім здоровою чи навіть інвалідом. Добре здоров’я містить у собі всі цілі в житті людини, ї інтереси і корисні звички. Це почуття сповнене любові до самого себе!» - Валерій Михайлович підвів підсумки зустрічі бажаючи учням училища не ставати на шлях залежності від шкідливих звичок. Лікар розповів присутнім про причини, шкідливість, класифікацію, способи вживання, залежність від алкоголю, наркотиків та тютюну, а також – способи боротьби з цими шкідливими звичками. Проблема «шкідливих звичок» є найбільш актуальною у наші часи, а боротьба з ними це задача не тільки держави в цілому, а й кожної окремої людини.

 


 

Педагогічний колектив ПТУ-27 відсвяткували День працівників освіти

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

 

3 жовтня у Генічеському професійно-технічному училищі відбувся святковий концерт з нагоди .

Не випадково, що День вчителя святкують саме восени. Адже осінь – пора врожаю, так само і вчителі сіють рясний врожай в душах підростаючого покоління.

Щоденно, ви, дорогі педагоги, виховуєте безліч дітей – чужих і своїх. Щодня ви навчаєте тих, хто йде вперед і приходить їм на заміну, хто закінчує заклад і вступає далі, хто стає фахівцем і вашим колегою. Вам щороку доводиться починати усе заново. Нехай ваша мудрість надихає молоді покоління бути схожими на вас, а самовідданість та творче натхнення  допомагають  реалізувати власні плани та сподівання»,

 

 

 


 

Похід до краєзнавчого музею

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу геническ музейУ кожному краї є місце, де можна познайомитися з його історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї, побут, побачити цікаві і дивовижні речі, познайомитись і зжиттям та діяльністю його видатних людей. Таким місцем є Генічеський краєзнавчий музей.

Згідно плану виховної роботи та співпраці нашого навчального закладу з краєзнавчим музеєм 25 вересня 2019 року учні груп№ 20 та№ 21 відвідали його оновлені експозиції.

Учні ознайомились з природою і культурою нашого краю, багатого своїм тваринним і рослинним світом. Опудала тварин і птахів, гербарії, колекції різноманітних риб нашого Азовського моря зайняли свої місця під склом. Присутні змогли уявити життя рідного краю в різні періоди, побачили цікаві експонати –сарматську стеллу та скіфських кам’яних баб. Декілька поличок в цій залі відведено палеонтології,  античній кераміці.

Музей зберігає інформацію, відомості про історію, природні умови, економічний розвиток, культурні досягнення району. Тут влаштовуються виставки місцевих художників і фотохудожників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, дитячої творчості, відбуваються зустрічі з поетами, краєзнавцями, проходять презентації нових книг місцевих авторів. Краєзнавчий музей співпрацює зі сториками,            дослідниками, краєзнавцями України та Херсонської області. Відвідування музею допомагає формувати ціннісне ставлення до культурно-історичної спадщини. Екскурсія збагатила учнів не лише знаннями, але й позитивними емоціями, викликала патріотичні почуття та гордість за рідний наш край.

Відвідувачі щиро подякували керівництво музею та екскурсовода за змістовну екскурсію.

фото-перегляд

 

"Дихай вільно"

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Дихай вільно19.09.2019 р в училищі пройшла акція "Дихай вільно". Під час проведення акції соціально-психологічна служба  під керівництвом Ігнатюк Л. М., Протасевіч Л. О. звернула увагу здобувачів освіти на те, що альтернативою куріння є позитивне мислення та гарний настрій. У фойє училища були представлені тематичні плакати про шкідливість куріння для здоров'я людей. Розповсюджувались  буклети, пам' ятки, афірмації. Акцію підтримали класні керівники та майстри виробничого навчання, у групах пройшли бесіди спрямовані на формування відповідальної поведінки.

фото - перегляд

 

Тиждень фізичного виховання та спорту

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу ÑÐ¿Ð¾Ñ€Ñ‚Фізична культура і спорт – сфера життєдіяльності людини, яка пов’язана з розвитком фізичної досконалості особистості, є важливим чинником підтримки й укріплення здоров’я людини, удосконалення її культури, способом спілкування, активного дозвілля, альтернативного шкідливим звичкам і пристрастям. Фізична культура і спорт інтенсивно впливають на всі сфери суспільного буття та є чинником збільшення працездатного віку людини.

10 вересня 2019 року було проведено змагання до тижня Фізичного виховання та спорту, які  проходили на території стадіону «Будівельник», у якому приймали участь студенти Професійно-технічного училища №27.

Змагання було проведено з таких видів спорту:

Біг 100 метрів (юнаки)

1 місце БезверхийОлександр- 34 група  (12,3 сек.)

2 місце Алієв Тимур - 40 група (12,4 сек.)

3 місце Безугловец Михайло – 31 група ( 12,6 сек.)

 

Біг 60 метрів (дівчата)

1 місце Богачова – 11 група (9,3 сек.)

2 місце Дорогань – 10 група (9,4 сек.)

3 місце Черкашина – 18 група (9,8 сек.)

 

Біг 1000 метрів (юнаки)

1 місце Дяченко Дмитро – 25 група

2 місце Глушко Олексій – 30 група

3 місце Терлендій Павло – 25 група

 

Піднімання гирі 2-16 кг (юнаки)

1 місце Тімошенко Ігор -  група (31 раз)

2 місце ГасановСамір – 15 група (30 раз)

3 місце Плут Артем – 34 група (29 раз)

 

Штовхання ядра (юнаки)

1 місце Плут Артем – 34 група (11, 50) метрів

2 місце ГасановСамір – 15 група (11,00) метрів

3 місце Безугловец Михайло – 31 група (10,00) метрів

(дівчата)

1 місцеДрогань Анастасія – 10 група (7,20) метрів

2 місце Прокопенко Діана – 30 група (6,70) метрів

 

Стрибки у довжину з розбігу (юнаки)

1 місце Тололо Микола. – 44 група (6,50) метрів

2 місце Голощапов Володимир – 44 група (4,70) метрів

3 місце Алієв Тимур – 40 група (4,50) метрів

 

Підтягування на перекладині (юнаки)

1 місце Грицишин Денис - 15 група (28 раз)

2 місце Грицишин Микита – 15 група (24 рази)

3 місце Станіславський Владислав – 44 група (26 раз)

 

Біг 500 метрів (дівчата)

1 місце МасюлісЛоліта– 11 група (2,04) хвилини

2 місце Олійник Аліна – 41 група (2,06) хвилин

Під час проведення тижня Фізичного виховання та спорту робота викладачів була спрямована на виховання в студентів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

фото - перегляд

 

1 вересня

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу 1 вересня

Училище гостинно зустріло першокурсників, які  здобуватимуть робітничі професії.

Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. У цей день бажаємо учням  міцного здоров’я, терплячості та натхнення, а головне – успіхів у здобутті нових знань. На святковій лінійці були почесні гості : Тулупов О. В. Краєвий В. І. Також директор ПТУ-27 Шведов А. І. побажав учням на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Підведені підсумки виробничої практики.

Ось і пролунав перший дзвоник в професійно-технічному училищі. Залишилось багато приємних вражень після цієї події і розпочався Перший урок.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

фото - перегляд

 

Виробнича практика – сходинка до майбутньої професії

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу професія кухарЗгідно з законом України "Про освіту" обов'язковою складовою освітньо-професійної підготовки учнів навчального закладу є проходження виробничої практики. Вже стало традицією, що учні професійно- технічного училища 27 м. Генічеська проходять виробничу практику на базах відпочинку Арабатської стрілці.

Учні формують професійні знання і навчання, самостійно виконують роботу під час професійної діяльності на базах відпочинку. Під керівництвом майстрів виробничого навчання закріплюють теоретичні знання, опоновують сучасне обладнання та сучасні методи праці в галузі їх майбутньої професії, поповнюють свої знання та творчо їх застосовують у практичній діяльності.

фото - перегляд

 

Звіти методичних комісій за 2018 – 2019 навчальний рік про успіхи та досягнення

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу методичні комісіїКартинки по запросу стрелочки

 

#ДемократіЯ#

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу #ДемократіЯ#Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації щодо проведення заходів в межах Європейського тижня, професійно- технічне училище  27 м. Генічеська долучилося до флешмобу шляхом створення відеороліка із хештегом #ДемократіЯ#

перегляд https://www.youtube.com/watch?v=0uukMJlW6Lg&feature=youtu.be

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены